Недорогі подарунки чоловікам на 23 лютого 2018 року

23 лютого 2018 року – свято, коли ми вітаємо всіх без винятку чоловіків, незалежно від їх віку: колег по роботі, друзів та близьких. Купівля подарунків стає непростим завданням, особливо коли в гаманці не так вже багато грошей.

У період кризи особливо актуальними стають ідеї недорогих подарунків для чоловіків на 23 лютого.

До цього свята можна піднести магніти на холодильник, брелоки для ключів, рамки для фотографій, запальнички та інші дешеві подарунки для чоловіків до 23 лютого в 2018 році.

Незалежно від того, служили ваші друзі або колеги по роботі в армії чи ні, їм можна подарувати презенти з військовою символікою.

Відмінний варіант бюджетного подарунка чоловікам на 23 лютого – похідні металеві фляжки, на які можна нанести пам’ятну гравіювання.

Перерахуємо інші ідеї недорогих подарунків для чоловіків на 23 лютого в 2018 році: шоколад з чоловічою символікою, наприклад, з етикетками, на яких зображені армійські пряжки, обкладинки на документи з подібною символікою, шапки для лазні у вигляді солдатських пілоток, повстяні тапочки у формі танків.

Друзям і колегам по роботі можна подарувати набори металевих чарок в чохлі або гуртки-термоси. А скільки оригінальних кухлів з символікою цього свята представлено у магазинах!

Ви можете вибрати вироби на будь-який смак – від кухлів класичної форми з написами «З Днем захисника Вітчизни!» до оригінальних у формі гранат і виробів з жартівливими написами.

Однак вибираючи дешеві подарунки для чоловіків до 23 лютого, намагайтеся не економити на якості, щоб не зіпсувати настрій вашим друзям і знайомим в цей святковий день.

Ще одна ідея – вибрати бюджетні подарунки чоловікам на 23 лютого за інтересами. Відомо, що представники сильної статі цікавляться технічними новинками.

Тому чудовими подарунками для них стануть гаджети або аксесуари для них: чохли для мобільних телефонів і смартфонів, комп’ютерні мишки і т. п.

Любителю комп’ютерних ігор можна подарувати нову гру, геймерську мишку, аксесуар начебто бейсболки з логотипом його улюбленої гри.

Автовласникові знадобляться аксесуари для машини, наприклад, органайзер на крісло, тримач для телефону з фоторамкою, нековзний килимок для панелі приладів.

Ще одна потрібна автомобілістам, які проводять багато часу в дорозі, річ – термокружка з підігрівом від автомобільного прикурювача. Вона буде не тільки нагрівати будь-яку рідину до 70 градусів, але й утримувати тепло протягом довгого часу.

А для «домашнього» чоловіка буде цінний подарунок, який жінка зробила своїми руками, – наприклад, вязана шапка з шарфом.