Недорогі подарунки для жінок на 8 березня в 2018 році

У Міжнародний жіночий день ми вітаємо з святом всіх представниць прекрасної статі. Вибрати їм подарунки буває непросто. Що подарувати жінці на 8 березня недорого, але зі смаком?

Ми запропонуємо ідеї подарунків, які порадують дам і разом з тим не будуть обтяжливими для вашого гаманця.

Коробка шоколадних цукерок або інших солодощів, екзотичні фрукти, які коштують не так вже й дорого, будуть завжди до речі до святкового столу.

До числа приємних і разом з тим недорогих подарунків для жінок на 8 березня також відносяться набори для чаю і кави. Краще купувати їх у спеціалізованих магазинах. Там і асортимент більше, і ціновий діапазон ширше, так що вам буде з чого вибрати.

А можна піднести в подарунок красиву кухоль або чайну пару, красиво їх упакувавши.

Якщо ви шукаєте дешеві подарунки для жінок на 8 березня в 2018 році, зверніть увагу на вироби із текстилю. М’яке рушник, красива скатертина або стильна доріжка на стіл коштують не дорого, але порадують будь-яку господарку.

Недорогим, але дуже милим подарунком стане футболка з якою-небудь написом і ілюстрацією. У майстернях надрукують на тканини будь-який текст і зображення за вашим вибором.

Шийний хустку приємного забарвлення – також прекрасний спосіб привітати дорогої для вас людини і підняти йому настрій.

І, без сумніву, гідним подарунком на 8 березня для жінок стануть книги. Це може бути нове видання улюбленого автора вашої родички або подруги, література, пов’язана з її хобі, яке-небудь енциклопедичне видання, художній альбом або щось ще.

Дамі, яка стежить за модою і світським життям, можна оформити передплату на жіночий журнал.

Що подарувати жінці на 8 березня 2018 року недорого, але зі смаком?

Якщо вона любить хороші фільми, піднесіть їй добірку кращих кінострічок. Їх можна завантажити і записати на диски, – такий подарунок обійдеться вам в символічну суму.

Перерахуємо інші недорогі подарунки жінкам на 8 березня. Рукодільниця можна піднести набори для вишивання хрестиком, бісером, набори для декупажу і т. п.

До числа дешевих подарунків на 8 березня для жінок можна віднести і багато кімнатні квіти. Це може бути якесь квітуча рослина, наприклад, примула, антуріум, цикламен.

Як бачите, навіть маючи невелику суму грошей, ви можете вибрати цікавий і гідний подарунок жінці на 8 березня, який порадує її в цей святковий день.