Недорогі подарунки однокласникам на 23 лютого 2018 року

У День захисників Вітчизни прийнято поздоровляти чоловіків всіх віків. Хлопчики – майбутні захисники країни, і тому 23 лютого дівчатка вітають їх з цим святом.

Ми перерахуємо тут кілька ідей подарунків на 23 лютого для однокласників, які допоможуть вам вибрати щось підходяще для ваших хлопців.

Що можна подарувати однокласникам на 23 лютого в 2018 році?

Це свято військових, а значить, будуть актуальні речі з військовою символікою, наприклад, флешки у вигляді куль, пістолетів і т. п. Комп’ютерні аксесуари начебто мишок, килимків із зображенням військової та іншої техніки також сміливо можна включати в список того, що подарувати в цей день.

Якщо ви шукаєте недорогі подарунки однокласникам на 23 лютого 2018 року, піднесіть їм ручки, блокноти або гуртки з символікою цього свята.

Прикольними подарунками на 23 лютого однокласникам стануть точила для олівців у вигляді солдатських касок, скарбнички для монет у вигляді веселих солдатиків, протигазів або танків.

Перерахуємо інші варіанти подарунків для однокласників на 23 лютого. Можна вручити їм різні тематичні набори, наприклад, набори поліцейських, будівельників і т. п. Вашим однокласникам сподобаються і набори-саморобки з моделями кораблів, танків та іншої техніки.

Ще один універсальний подарунок, який люблять багато хлопчаки – пазли. Ціни на них різні, тому вибрати підходящий набір не складе для вас праці.

Що ще можна подарувати однокласникам на 23 лютого в 2018 році? Ви можете зупинити вибір на загальному подарунок для хлопчиків. Наприклад, купити настільну гру, яку будете зберігати в класній кімнаті.

Оптимальними варіантами стануть «Монополія», настільний футбол, хокей або баскетбол, «Морський бій» великих масштабів, ігри-головоломки в 3D і ін (У свою чергу, на 8 березня хлопці куплять подібний спільний подарунок для вас, і ви зможете грати в ці ігри разом).

Оригінальними і в той же час недорогими подарунками однокласникам на 23 лютого будуть футболки з кумедними малюнками і написами. Виберіть сподобалися малюнки, роздрукуйте їх на термопапері, прикладіть до футболок, пропрасуйте їх праскою – та ваші подарунки будуть готові.

А якщо ви хочете вибрати практичні і одночасно прикольні подарунки на 23 лютого однокласникам, то можете придбати термокружки у вигляді гранат або флешки у вигляді фігурок військової тематики.

Можна купити всім хлопчикам однакові подарунки, а можна вибрати різні. У цьому випадку приблизну суму, яку можна буде витратити на подарунок, потрібно визначити заздалегідь і постаратися вкластися у визначені рамки, щоб нікого з ваших однокласників не образити.