Для того щоб якісно доглядати за волоссям зовсім не обов’язково відвідувати салони краси і витрачати там величезні суми грошей. Часто жінки купують недорогі засоби для волосся з аптеки. У 2017 році асортимент таких недорогих продуктів тільки розшириться.

Актуальні засоби для волосся

Крім різних шампунів, призначених для вирішення певних проблем з волоссям, в аптеках можна купити ще й складові для прекрасних масок для волосся домашнього приготування. Звичайно, є там і широкий вибір вже готових фабричних засобів для волосся і масок, але можна там купити і найпростіші продукти, які вирішують проблеми з волоссям.

Різноманітні масла, пропоновані в аптеці, можна з успіхом додавати в маски для волосся. Це, насамперед, масло будяків і рицинова олія, обліпихова і лляне, і ще маса чудових масел.

Дуже корисні для росту волосся вітаміни. Вони в аптеці продаються в рідкому вигляді або у вигляді вітамінних комплексів. Водні і масляні розчини вітамінів можна додавати в маски для волосся, а вітамінні комплекси підтримають ваші волосся зсередини в зимовий та весняний період авітамінозу. Вітамінні комплекси наситять ваші волосся зсередини не тільки корисними вітамінами, але і необхідними організму мінералами. Для того, щоб активізувати ріст волосся, чудово підходить нікотинова кислота, або як її ще називають вітамін В3. Це засіб покращує кровообіг, розігріває шкіру голови. Використовувати його можна в складі масок або просто втираючи в шкіру голови.

Для усунення лупи використовуйте аптечний березовий дьоготь або дегтярный шампунь з аптеки. Прекрасно впливає на волосся косметична глина, особливо корисна глина блакитного кольору. Її можна просто розбавляти водою і наносити у вигляді маски на волосся або додавати замість води хлібний квас або настої трав. Справляється з проблемою лупи і Пасту Сульсена. Вона вбиває грибок, відповідальний за утворення лупи. Крім цього ця паста прискорює ріст волосся і робить їх блискучими. А скільки в аптеці трав, які чудово діють на будь-які типи волосся! Тут можна купити ромашку і календулу, кропиву, реп’ях і безліч інших трав. Все він благотворно впливають на шкіру і волосся.

Як бачите, в аптеці можна придбати дуже багато корисних продуктів, для догляду за волоссям. Так що без покупки ви не підете – це точно.