Недорогий подарунок коханому на 23 лютого в 2018 році

Ви хочете привітати свого чоловіка з Днем захисників Вітчизни, тільки от невдача: ваш бюджет досить обмежений. Що поробиш: багатьох з нас торкнулася криза. Що подарувати на 23 лютого коханому, якщо немає грошей? Ми підкажемо декілька ідей, які напевно стануть вам у нагоді.

Як вибрати корисний і потрібний, але недорогий подарунок коханому на 23 лютого 2018 року? Зверніть увагу на речі, які знадобляться вашому чоловікові в його роботі, хобі, домашніх заняттях.

Вашому другу напевно будуть потрібні аксесуари для гаджетів. Наприклад, флешка, яка може мати оригінальну форму – у вигляді автомобіля, авторучки, шахової фігурки. 23 лютого – свято військових, а значить, будуть актуальні речі з військовою символікою, наприклад, флешки у вигляді кулі, пістолета і т. п.

Скромний подарунок на 23 лютого в 2018 році коханому зовсім не повинен бути банальним і нудним. Навіть канцелярське приладдя можна вибрати оригінальні та прикольні.

Наприклад, подарувати коханому калькулятор у вигляді шоколадки, ємність для зберігання скріпок у вигляді попільнички, підставки для ручок незвичайної форми – все це сьогодні можна знайти в будь-якому інтернет-магазині подарунків.

Спеціальні монетки або кубики з написами «Так», «Ні», «Пощастить», «Не пощастить» допоможуть вашому чоловікові приймати рішення в складних ситуаціях.

Що подарувати на 23 лютого коханому, якщо немає грошей?

Щоб ми могли зберегти нервову систему здоровою, психологи рекомендують постійно влаштовувати невеликі сеанси релаксації. А допоможуть в цьому спеціальні антистресові предмети: іграшки, включають спеціальні кульки, «кулі Ньютона», «вічні двигуни» і т. д.

Прекрасно знімає стрес сауна або лазня. І якщо ви шукаєте недорогий подарунок на 23 лютого для свого коханого, зверніть увагу на лазневі приналежності.

Багато чоловіків люблять подібний вид відпочинку. І якщо ваш друг відноситься до їх числа, йому сподобається шапочка у вигляді будьонівки або головний убір з якою-небудь жартівливій написом та інші лазневі приналежності.

Як це не дивно, багато чоловіків люблять солодке. В подарунок ласунці можна піднести шоколадних солдатиків, шоколадні гранати, шоколадні набори у вигляді куль або шоколадки у вигляді пряжок для армійських ременів.

А можна зробити своїми руками і такий скромний подарунок на 23 лютого коханому. Просто спечіть для нього смачне печиво або пряники у вигляді зірок, літачків, корабликів і покласти їх в красиву коробку.