Невеликі подарунки колегам на 23 лютого в 2018 році

День захисника Вітчизни – один з найулюбленіших наших свят. Правда, напередодні жінкам доводиться ламати голову над тим, що подарувати своїм чоловікам, батькам, братам, друзям, керівництву і колегам-чоловікам.

Хочеться висловити увагу всім, а часу на те, щоб вибрати щось оригінальне, часом не вистачає. Ми підкажемо, які символічні подарунки колегам на 23 лютого ви можете подарувати.

Традиційно до цього свята дарують парфуми (одеколони, набори засобів для гоління). Однак такі презенти вважаються занадто особистими, і багато хто переконаний, що вручати їх колегам не варто.

Доречними невеликими подарунками колегам на 23 лютого 2018 року стануть вироби в стилі мілітарі: футболки, кепки камуфляжного забарвлення. Можна піднести складні ножі з рукоятками, оформленими подібним чином, похідні металеві фляжки тощо

Якщо ви хочете вибрати оригінальні і в той же час скромні подарунки на 23 лютого колегам, зверніть увагу на канцелярські товари.

Для планування свого часу, ведення різних записів вашим працівникам-чоловікам знадобляться щоденники, блокноти. Будуть до речі і інші подарунки, які стануть у нагоді в роботі: візитниці, органайзери і т. п.

Перерахуємо інші маленькі подарунки колегам на 23 лютого в 2018 році. Це можуть бути фоторамки, фотоальбоми, декоративні свічки і свічники, брелоки-ліхтарики, магніти на холодильник із зображенням пістолетів, танків, літаків та іншої техніки.

Символічними подарунками колегам на 23 лютого можуть бути аксесуари для гаджетів: підсвічування для клавіатури комп’ютера, комп’ютерні мишки, килимки для миші, флешки оригінальної форми (у вигляді пістолета, кулі, гранати, танка), підставки для дисків і т. п.

Невеликі подарунки колегам на 23 лютого можна також вибрати з числа аксесуарів для автомобіля. Вашим співробітникам знадобляться чайники або кавоварки, які працюють від прикурювача, термокружки або термоси, набори дорожньої посуду, тримачі для телефону з фоторамками.

Підтримувати температуру напоїв допоможе USB-підставка для чашки з підігрівом. Таке пристосування оцінять співробітники, яким не вистачає часу, щоб випити чашку гарячого чаю або кави, і напої встигають охолонути.

Скромні подарунки на 23 лютого колегам можна зробити і своїми руками, наприклад, приготувати до святкового столу смачний пиріг, печиво або торт.

І на завершення нагадаємо, що навіть маленькі подарунки колегам на 23 лютого будуть виглядати ефектно, якщо ви використовуєте для їх оформлення упаковку в стилі мілітарі.