Невеликий подарунок мамі на 8 березня 2018 року

Напередодні Міжнародного жіночого дня ви думаєте, як порадувати і чим вразити найдорожчої для вас людини – маму? Подарунки в цей день не обов’язково повинні бути дорогими. Адже для близької людини передусім важлива ваша увага і турбота.

Що подарувати мамі на 8 березня, коли немає грошей?

Якщо ви шукаєте недорогий подарунок мамі на 8 березня, зверніть увагу на косметичні і парфумерні набори. Мило різних сортів, сіль і піна для ванн, представлені в магазинах в широкому асортименті, нерідко оформлені у вигляді витончених і оригінальних сувенірів.

Отже, що ж дарувати мамі на 8 березня 2018 року, коли немає грошей? Піднесіть їй недорогі, але корисні речі для кухні.

Можна порекомендувати набори банок для сипких продуктів або спецій, красиві підставки для гарячого, лопаточки для тортів або для тефлонового посуду, кісточки для змащування пирогів, формочки для випічки фігурних млинців або ситечка для заварювання чаю.

Недорогий подарунок до 8 березня для мами можна зробити своїми руками. Зшийте гарні серветки для кухні, подушечку для голок і шпильок у вигляді забавної мордочки, квітки, яблука або грибочка. Займаючись рукоділлям, мама буде згадувати про вас і посміхатися, а мамина усмішка дорогого коштує.

Якщо хочеться зробити душевний, але скромний подарунок мамі на 8 березня в 2018 році, замовте кухоль з іменним написом і вашою спільною фотографією.

Або подаруйте мамі саші з запашними травами. Можна купити саші в магазині, а можна зробити такий подарунок своїми руками – у вигляді мішечка, подушечки, лялечки, сердечка, квіточки… Купіть трави в аптеці або на ринку і наповніть ними чохол.

Ще один оригінальний і корисний подарунок для мами – аромалампа, що наповнює квартиру чудовими ароматами.

Приємний і у той же час цілком бюджетний подарунок мамі на 8 березня 2018 року – ароматичні олії з екзотичними, квітковими і фруктовими запахами: лавандою, м’ятою, бергамотом або сандаловим деревом.

В якості невеликого подарунка мамі на 8 березня можна також піднести засоби, що допомагають підтримувати здоров’я: лікувальні бальзами, зігріваючі мазі, набори лікувальних трав, масажери для різних частин тіла.

А можна подарувати їй набір ароматного трав’яного чаю або баночку меду.

І, звичайно, прекрасним подарунком для неї до цього свята стане приготоване вами блюдо– це може бути оригінальний салат, печиво або торт.