Незабутній подарунок на 8 березня коханій дівчині

Ви хочете піднести романтичний подарунок дівчині на 8 березня в 2018 році? Весняний свято – чудовий привід для цього. Ми дамо кілька порад, які допоможуть вам вибрати щось оригінальне, що запам’ятовується.

Мабуть, головний атрибут цього дня – квіти. Ви можете подарувати подрузі букет квітів у плетеному кошику або оригінальну композицію з цукерок, яка не залишить байдужою любительку солодкого.

Якщо ваша дівчина – натура романтична, їй сподобається букет, в якому вона несподівано знайде невеликий подарунок.

Що подарувати романтичне дівчині на 8 березня 2018 року?

Багато дівчата обожнюють подарунки у вигляді сердечок, які вони сприймають, як визнання в любові. Це може бути сувенір або скринька у вигляді сердечка, ювелірний виріб в коробочці такої форми і т. п.

Досить незвичайним подарунком коханій дівчині на 8 березня в 2018 році, якій подобається дивитися на зоряне небо, світильник, що проектує на стелю таке зображення. І ви з нею зможете хоч кожен вечір загадувати бажання, спостерігаючи за падаючими зірками.

Дуже мило виглядають електронні метелики і світлячки в банках. До того ж за цими комахами не потрібен догляд і можна не побоюватися, що вони полетять.

Ці та інші варіанти того, що приготовлено для дівчини на 8 березня можна подарувати їй романтичним і незвичайним чином. Наприклад, викласти з пелюсток троянд доріжки, які приведуть її до невеликим презентів, а головний з них буде перебувати в кінці шляху.

Романтичний подарунок дівчині на 8 березня

Якщо ви хочете побалувати вашу улюблену, купіть для неї столик для сніданків в ліжку. Вручаючи такий презент, пообіцяйте, що будете часто готувати вранці каву, який вона буде пити, не встаючи з ліжка.

I незвичайними презентами для вашої улюбленої також стануть: сертифікат на тайський масаж сертифікат на різні процедури в спа-салоні, фотосесія у професійного фотографа або її портрет, замовлений у відомого художника.

Незабутнім подарунком на 8 березня коханій дівчині може стати прогулянка по нічному місту в кареті, запряженій кіньми, або романтичну вечерю, який ви влаштуєте в затишному ресторанчику з живою музикою.

Напишіть в честь неї вірш, пісню або влаштуйте невеликий феєрверк, піднесіть їй букет з повітряних куль з написаними на них зізнаннями з любові, – і це свято запам’ятається їй надовго.