Нормативний тиск у шинах автомобілів марки Деу

Нормативний тиск у шинах автомобілів марки Деу

Мітки:Daewoo NexiaДавление в шинах

Тиск у шинах автомобіля «Матіз» — це запорука комфортної та безпечної їзди. Отже, такі дані вимагають систематичного контролю манометром. Крім того, що тиск повітря в шинах автомобіля відповідає за безпечне управління, це ще й запорука правильної роботи всієї ходової частини. Тим більше що в «Ланосі» її не можна назвати міцною.

Що таке тиск? Щоб правильно контролювати цей показник в шинах, слід розуміти, що таке тиск в автомобілі. По суті, це показник кількості повітря, що припадає на обсяг шини.

Далі розглянемо, як можна правильно заміряти цей показник в шинах Daewoo Nexia / «Ланоса», а також зазначимо, що може бути в результаті недотримання норм.

Нормативний тиск у шинах автомобілів марки ДеуНормативний тиск у шинах Деу Матіз

Манометри

Щоб точно встановити, який тиск в Daewoo Nexia, потрібно мати спеціальний прилад — манометр. Виробляти такі операції підручними засобами неможливо.

Манометри бувають таких типів:

  • механічні;
  • електронні.

Простіше всього використовувати перший тип цих приладів. Відсоток похибки у них буде декілька вище, ніж у електронного аналога, але довіряти їм можна.

Нормативний тиск у шинах автомобілів марки ДеуПрилад для вимірювання тиску в шинах авто

Найчастіше для встановлення точного показника використовується електричний манометр. У такому випадку показник виводиться на цифровий екран. Похибка таких приладів становить не більше 0,05 бар. Також слід зазначити, що їх можна застосовувати в холодну пору року. Тиск на «Деу Ланосі» вони показують точно.

Якщо проводити виміри на своєму автомобілі ви плануєте нечасто, можна скористатися механічним манометром. Він цілком придатний для домашнього користування.

Нормативний тиск у шинах автомобілів марки ДеуЗамір тиску в шинах на автомобілі

Визначення тиску

Замір тиску на «Деу Ланосі» повинен здійснюватися тільки з урахуванням всіх правил цієї процедури. В іншому випадку, отримані показники не будуть коректними.

Ця процедура на «Деу Ланосі» провадиться виходячи з таких факторів:

  • за останні 3 години машина повинна проїхати не більше однієї милі (1,5 км);
  • шин слід бути непрогретыми.

Дані потрібно знімати зі всієї колісної бази, включаючи запасне колесо. Якщо передбачається поїздка на далеку відстань, виробляти такі маніпуляції краще до неї або після закінчення трьох годин з моменту повної зупинки Daewoo Nexia. У зворотному випадку відображені параметри можна буде розцінювати як дійсні.

Нормативний тиск у шинах автомобілів марки ДеуНормативний тиск у шинах авто марки Деу

Негативні фактори

Крім того, що автомобіль з некоректним тиском в шинах небезпечний. Можливий розвиток наступних негативних факторів при експлуатації Daewoo Nexia:

  • перевитрата палива;
  • деформація покришок;
  • збої в роботі ходової частини;
  • можливість того, що шина лопне, що в будь-якому разі призведе до ДТП;
  • погане зчеплення з асфальтом;
  • деформація корду в «Нексії».

Як показує практика, в автомобілях «Нексія» можливо зменшення витрати палива, але не більше ніж на 1 літр.

Нормативний тиск у шинах автомобілів марки ДеуНормативний тиск у шинах авто Деу Нексія

Періодичність виміру

Спочатку слід відзначити, що знімати такі свідчення потрібно регулярно для запобігання порушень в роботі Daewoo Nexia. Також потрібно враховувати, що задня вісь завжди повинна мати більший тиск, ніж передня.

Точне тиск, який має бути в Daewoo Nexia, як правило, вказано на спеціальній табличці. Вона може бути прикріплена на стійці дверей з боку водія, на кришці заправного бачка або під капотом. Якщо з якихось причин у вашому Daewoo Nexia її не виявилося, можна знайти показники в мережі. Правда, в такому випадку приймати їх можна тільки приблизно.

Якщо ви плануєте виробляти такі виміри самостійно, краще купувати електричний манометр. Варто звернути увагу на те, що для тривалості роботи апарату його потрібно правильно експлуатувати. По закінченні робіт по виміру тиску наконечник манометра потрібно очищати від бруду і масла.

Правильний тиск в шинах автомобіля будь-якої марки — це складова гарантії коректної роботи ходової частини і всієї колісної бази. Тому такий показник потрібно контролювати. Краще проводити такі виміри не менше одного разу в місяць або під час технічного огляду на СТО. Якщо ставитися до свого автомобіля дбайливо, він прослужить вам не один рік, не вимагаючи при цьому серйозного ремонту.

Яким би транспортним засобом ви не користувалися (Nexia, «Лада» і т. д.), проводити технічний огляд обов’язково. За статистикою, своєчасний техогляд дозволяє запобігти найбільш часті поломки, і, отже, аварії. Тому не слід нехтувати такими процедурами і своєчасністю їх проведення.