Коли вже всі ідеї подарунка виснажилися, у коханого або коханої є все, що потрібно, чого душа лише побажати могла, а їздити по світу вже трохи набридло, можна випробувати щось свіже. Наприклад, зробити що-небудь оригінальне самому.

Часто саме такі нові ідеї подарунка своїми руками виручають найкраще. Особливо, коли грошей на дорогу біжутерію або техніку просто немає. Або коли хочеться висловити ті почуття, які вирують в грудях і яким ніяк не вміститися в звичайний міксер або кольє з напівкоштовним камінням. Метал і камінь холодні, а те, що виходить з-під рук людських, що створюється для конкретної людини, завжди володіє неповторною магією вкладеного в цю річ серця.

Ідеї подарунків своїми руками в загальних рисах

Є ціла група «персон грата» або тих, хто користується довірою, хто вже на даний момент продукував величезну кількість оригінальних ідей для гостинців, зроблених своїми руками. Завдяки їм, на будь-який випадок є можливість створити нове пишність, яке расцветит навіть самий похмурий день. Можна створювати:

 • прикраси з самого різного матеріалу;
 • свої валентинки, вітальні листівки або коробочки;
 • вази, підставки для смартфонів або окремі елементи меблів з лозин верби або ротанга;
 • покривала, ковдри, подушки та гардини з підручні коштів;
 • фоторамки або рами для картин;
 • навіть памперси можна дарувати не нудною зеленій упаковці, а у вигляді забавних звіряток або корабликів, у вигляді величезної цукерки на паличці або мультяшних героїв.

Ідеї подарунків своїми руками завжди плавають на поверхні. Головне, уважно придивитися до всього, що є в будинку, або зазирнути в інтернет, але не в пошуках готового виробу, а з метою долучитися до того творчого поля, яке створює кожен автор унікальних подарунків. Варто лише пробігтися очима по фотографіях виготовлених власноруч сюрпризів, як в якийсь момент ловиш себе на зовсім свіжої ідеї нового, твого особистого гостинця.

Захоплюючі уяву подарунки своїми руками фото і опису

Зрозуміло, дарувати можна все. Але найцінніше – зроблене власноруч. Однак і тут слід обов’язково врахувати інтереси і захоплення людини, якого створюєш подарунок. Оскільки навряд чи хто-небудь стане дарувати памперсную ляльку, приміром, 70-річного дідуся на його ювілей. Будь сюрприз вимагає не тільки додаток сил, але і гарну роботу розуму й серця. А вибір, що можна виготовити самому, просто величезний:

 • подарунок можна зв’язати або зшити самому, що часто набагато краще, ніж купувати готову річ в магазині, яка відповідає запитам іменинника лише на 20-45%;
 • від печених або приготованих екзотичних страв, які навряд чи коли-небудь вже доведеться спробувати, теж мало хто може відмовитися (до того ж, зверху можна викласти кумедну жарт або зробити веселе зображення самого ювіляра);
 • збираючись піднести начальнику пляшку коньяку, для неї можна створити настільки оригінальний чохол, що навіть коли коньяк буде давно випитий, пляшка залишиться стояти на полиці, нагадуючи про талановитого співробітника;
 • чудові подарунки своїми руками – фото, на яких зображені найбільш зворушливі моменти життя, зібрані в єдиний колаж і розміщені у вигляді невеликого, але дуже помітного стелажа.

Збираючись відправити літніх батьків куди-небудь в тур за кордон, краще спочатку проговорити з гідами і супроводжуючими особами пункти зупинок і ті невеликі, але дуже приємні сюрпризи, які будуть очікувати батьків по прибуттю в кожну нову місцевість. Почуття подяки буде велике, як і вражень стільки, що обмінюватися ними вони зможуть до кінця свого життя.

Оригінальні подарунки своїми руками для коханої дівчини

Складніше приступити до втілення ідеї і створити щось своє, на диво, не дівчатам, а хлопцям. Чоловіки ставляться до подібних речей дещо скептично, вважаючи абсолютно марним і віднімати багато часу такі «сплески креативності». Але варто уважно подумати і зрозуміти, що подарунок своїми руками – це:

 • значна економія коштів;
 • сюрпризи виходять більш оригінальні, а значить, подобаються більшості;
 • практичність і корисність таких гостинців може в рази перевищувати ці ж категорії, але куплених в магазині речей;
 • варто лише включитися в процес створення подарунка, як ти починаєш входити у смак і тобі вже незрозуміло, як раніше можна було так сумно проводити час.

Створювати оригінальні подарунки своїми руками – це весело, захоплююче і на 100% відповідає однієї з обов’язкових функцій, приписуваних ролі чоловіків, ролі творця. Тому коханій дівчині або жінці краще дарувати що-небудь з таких речей, як:

 • коробочка або скринька для зберігання косметики, біжутерії або пристосувань для шиття;
 • власне технічне диво на кухню, якщо Ваше покликання – винахідництво;
 • дзеркало в дивовижній рамці, яка створюється власноруч;
 • брелок до ключів, який відгукується на заклик смартфона (тоді вона не зможе сказати, що десь загубила свої ключі).

Ідей безліч. Важливо – наважитися їх втілити. Варто лише почати, як ідеї поллються, наче з рогу достатку.

Сміливі нові ідеї подарунка своїми руками

Оскільки людина спочатку створювався за образом і подобою Творця, то він вже за фактом народження володіє творчими здібностями. Проте не всі це в собі розвивають. Деякі вважають за краще виконувати механічну роботу, що повторюється день у день, монотонну, ніж вносити в кожну добу якийсь унікальний штрих. І подарунки таких людей, як правило, одноманітні і нічим не відрізняються від звичного переліку з магазинів сюрпризів або звичайного супермаркету.

Створюючи щось самостійно, Ви не тільки можете ощасливити людей, які безмежно готові потішити Вас своєю любов’ю, але і активізуєте в собі функцію Творця. А значить, у кожного є унікальна можливість хоч на п’ядь, але стати ближче до своєї повноті і цілісності. Творчість, до того ж, завжди оживляє замерзлі ділянки мозку, пробуджує загублені в дитинстві і не розвинені здатності вчасно. І творити – це завжди цікаво, весело і дуже корисно!