Новий рік 2018 – якій тварині він ставиться за гороскопом?

Новий 2018 рік – якої тварини за гороскопом? Згідно з календарем, прийнятим у Японії, Китаї та інших країнах Сходу, кожен рік у межах 12-річного циклу проходить під знаком якої-небудь тварини.

Дванадцятирічний цикл починає щур, потім рік бика (буйвола), тигру, кролика (кота), дракона, змії, коні, кози (вівці), мавпи, півня, собаки і кабана. Згідно з легендою, саме в такому порядку звірі прийшли попрощатися з Буддою, який скликав до себе тварин перед відходом із землі.

Вважається, що дванадцять тварин уособлюють дванадцять різних космічних сил, які діють в різні роки і визначають долі людей.

Яка тварина за гороскопом протегує новому 2018 році?

Згідно зі східним календарем, 2018 року, який пройде під знаком Жовтого Земляного Собаки – одинадцятого знака східного гороскопу, – вступить у свої права 16 лютого.

Характер Собаки досить неспокійний, вона невтомно виявляє пильність, завжди залишається напоготові. Вона невтомна і, здається, ніколи не відпочиває. Собака відчайдушно відстоює справедливість.

Хоча Собака може бути егоїстичною, проявляти упертість і навіть виявляти непослух, вона вірна і віддана щира і чесна, великодушна і благородна. У відносинах до інших, Собака доброзичлива, добросовісна і завбачлива. Не варто ставитися до неї зневажливо.

До кого прихильно тварина-символ нового 2018 року?

Собака знає собі ціну і цінує це в інших, допомагаючи наполегливим і цілеспрямованим успішно довести розпочату справу до кінця. Вона також володіє хорошими організаторськими здібностями, що безумовно сприяє сприятливому перебігу і завершення процесів у всіх сферах людської діяльності.

Собака поважає працьовитих і працездатних, які вміють виконувати свою роботу чесно і сумлінно. Вона також буде допомагати тим, хто займається керівною роботою, незалежно від сфери діяльності і посади.

Якої тварини за гороскопом буде новий 2018 рік?

Собака, по натурі своїй, прагматик і песиміст. Досягаючи поставленої перед собою мети, вона воліє задовольнятися тим що вже має і не прагне ризикувати великим. Тому не варто сподіватися на везіння і удачу в новому році — напружена праця дозволить домогтися найкращого результату.

Собака поєднує в собі скептицизм з критичністю розуму і бездоганною логікою. Вона нещадна, проте справедлива і великодушна. Все, що буде відкрито і виявлено в цьому році, яким би болісним воно не виявилося, піде на користь і суспільству і окремим людям.

У Собаки розвинене почуття відповідальності і боргу. Будь-яка несправедливість викликає у неї протест, і вона докладає всі свої зусилля до того, щоб виправити ситуацію. Відповідно, цей рік буде сприяти тому, щоб домогтися дозволу всіх тих ситуацій, коли несправедливо були порушені чиїсь інтереси.

У відносинах з протилежною статтю в рік Собаки варто проявляти максимальну чесність. Господиня року цінує щирість і вірність. Вона дуже прив’язана до будинку, і завжди стане на захист родинного благополуччя, домашнього вогнища.