Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

До Нового року залишається все менше часу. Якщо до вас повинні прийти гості, дуже важливо продумати розважальну програму «від і до». Якщо ж ви залишаєтеся вдома одні (з дітьми або коханою людиною), чому б не перетворити новорічну ніч в нескінченний кіносеанс з переглядом найвідоміших новорічних фільмів. Пропонуємо увазі читачів список тільки кращих новорічних фільмів для зустрічі Нового року та Різдва.

«Один вдома»

Дата виходу – 1990 рік.

Найкращий новорічний фільм «Один вдома» можна порівняти хіба що з культовою вітчизняної «Іронією долі або З легким паром!». Хоча порівняно з «Один вдома» – фільмом, який багато готові переглядати не тільки в новорічні свята, а й протягом року, – навіть ця картина меркне.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Переказувати сюжет «Один вдома» безглуздо. Здається, діти про нього знають з народження. А дорослі – не упускають можливість «оселитися» разом з дітьми перед телеекраном на час перегляду історії одного американського хлопчика, який вперше залишився вдома один. Звичайно, як і будь-який інший дитина, наш герой спочатку неймовірно радий тому, що він – єдиний власник великого будинку. Чому б не подивитися кіно, яке завжди забороняли дивитися батьки, чи не залізти в «заначку» до старшого брата. Варіантів багато розваг. Однак, у «когось» є на будинок свої плани.

Цікавий факт

Гонорар Маколея Калкіна становив лише 100 тисяч доларів. Зате зйомки сиквела принесли йому 8 мільйонів доларів. На той момент жодна дитина в Голлівуді, ні де-небудь ще, не зміг би похвалитися такою сумою гонорару.

«Один вдома-2»

Дата виходу – 1992 рік.

Тепер наш герой загубився в Нью-Йорку. Тут його чекають справжні пригоди. Будинок його тепер не захистить. Щоб врятувати себе і касу магазину іграшок, хлопчику доведеться дуже постаратися. Тим більше що злодії стали більш продуманими і не вже не допустять минулих помилок.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

У «Одного будинку» і другої частини є продовження. На жаль, там знімається вже інший головний герой. Після виходу другої частини фільму «Один вдома» перестав бути таким цікавим, як раніше. Маколея Калкіна не здатний замінити жоден інший такий герой.

Цікавий факт

У 2014 році фільм отримав оцінку 12+. Тобто дивитися картину «Один вдома» діти можуть тільки в супроводі дорослих, якщо їм менше 12 років.

«Різдвяна історія»

Дата виходу – 2009 рік.

Продовжуємо огляд списку кращих новорічних фільмів. На черзі – «Різдвяна історія».

Похмура казка від Чарльза Діккенса не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Головний герой новорічного фільму-казки – старий скнара Скрудж – спочатку викликає у телеглядачів огиду і навіть роздратування. Згодом «гнів» змінюється на милість. Скруджа навіть трохи шкода. Він не знає, що таке затишок будинок, де тебе чекають, і що таке святкувати Різдво в колі близьких і рідних.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Різдвяна історія – вона ж «Різдвяна пісня» вийшла в більш ніж 50 екранізаціях. «Різдвяна історія» (2009 рік) – одна з найбільш затребуваних публікою.

Цікавий факт

Героїв казки озвучив Джим Керрі. Участь актора в «Різдвяної історії» надає особливий шарм цій картині.

«Полярний експрес»

Дата виходу – 2004 рік.

Автор «Полярного експреса» – Роберт Земекіс. В основі мультфільму лежить книга Кріса Ван Оллсбурга.

Історія оповідає про одного хлопчика, який, на відміну від інших дітей, не вірить в Санту. Вищим силам «доручено» виправити ситуацію. Хлопчик отримав шанс відправитися на північний полюс, де живе Санта. Зустрічі цих двох точно не уникнути.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Що таке «Полярний експрес»? Це поїзд, який повезе головного героя на зустріч до доброму старому. До речі, тут дуже добродушний кондуктор.

Спочатку хлопчик відмовлявся прийняти участь у поїздці, але в останній момент вирішив змінити своє рішення. Разом з іншими пасажирами він вирушає на зустріч до справжнього новорічного дива.

Цікавий факт

«Полярний експрес» цікавий тим, що це один з перших мультфільмів, де режисер застосував техніку копіювання героями не тільки голоси озвучивавшего їх актора, але і його зовнішність і міміки.

«Поганий Санта»

Дата виходу – 2003 рік.

У список кращих новорічних фільмів потрапила комедія «Поганий Санта». «Поганий Санта» – картина, здатна в два рахунки зруйнувати віру в світле диво. У цьому новорічному фільмі Санта – той ще мерзотник. Почнемо з того, що це звичайний чоловік, який у свята підробляє добрим старим, выслушивающим за «зміну» сотні дітей. Коли магазин, де працює «Санта» закривається, головний герой разом з напарником влаштовують щоденний грабіж.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Одного разу в магазин до злого «Санте» приходить щирий і добрий хлопчик, який назавжди змінить життя скривдженого долею хлопця.

Цікавий факт

Не варто дивитися цей мультфільм з маленькими дітьми. Інакше вони можуть перестати вірити в Санту (Діда Мороза). Брутальний чоловік з сигаретою в зубах і брудно ругающийся матом – привід для сміху дорослим, але не дітям.

«Нова різдвяна казка»

Дата виходу – 1988 рік.

Незважаючи на те цій картині вже майже 30 років, вона все одно триває користуватися божевільною популярністю у телеглядачів в новорічні канікули.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

«Нова різдвяна казка» – чергова історія про те, як світле диво здатне викорінити будь-яке зло. Особливо, якщо зло ховається під маскою фінансового магната, якому начхати на все, крім своїх грошей.

Головного героя звуть Френк Крос. Цей чоловік здатний зіпсувати свято кожному. Різдво і Новий рік для нього – нічого не значущі дати. Таких людей потрібно перевиховувати. І чим швидше, тим краще. Цим, власне, і займуться добрі духи в різдвяну ніч. Глядачам залишається лише чекати, коли чудо зробить з Френка справжньої людини, а не мішок з грошима.

Цікавий факт

Головну роль у фільмі грає Біл Мюрей – актор, добре відомий сучасному телеглядачеві завдяки культовим картинок «Мисливці за привидами» та іншими.

«Реальна любов»

Дата виходу – 2003 рік.

Це фільм встиг стати справжньою новорічною класикою. «Реальну любов» практично відразу після виходу стали включати в список кращих новорічних фільмів для сімейного перегляду.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Фільм оповідає про історіях різних людей, які, як здається глядачеві, нічим не пов’язані спочатку. Події розвиваються за 5 тижнів до Різдва. У святвечір історії героїв переплітаються, і глядач, нарешті, дізнається, що ж пов’язувало цих людей.

Цікавий факт

У фільму справжній зірковий склад. Тут знялися Х’ю Грант, Кіра Найтлі, Алан Рікман, Емма Томпсон та інші.

«Щасливого різдва»

Дата виходу – 2005 рік.

«Щасливого різдва» – військова драма, події якої розвиваються напередодні Нового року. Події оповідають про війну в 1914 році. Новорічне диво згуртувало людей. Вони вирішили залишити зброю в окопах і вийти з траншей, щоб привітати один одного зі святом. Десь тут зародиться любов…

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Цікавий факт

Ця картина присвячена всім солдатам, які билися у Різдво 1914 року.

«Секретна служба Санта-Клауса: Операція «Глобальне Різдво»

Дата виходу – 2011 рік.

У топ список новорічних фільмів ця картина потрапила відносно недавно. «Секретна служба Санта-Клауса…» дуже сподобається вашим дітям. Новорічний фільм-мультфільм розповідає про Санту. Це реальна людина, який володіє підприємством, що здійснює виробництво і доставку іграшок дітям. Незабаром директор повинен піти на спокій. Його посаду займе старший син. Все б нічого, але цей молодий чоловік вважає Різдво своєю роботою, не більше. Дітям потрібен справжній Санта. Хто тепер привітає малечу та подарує їм найкращі в світі іграшки?

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Цікавий факт

У цьому мультфільмі новорічне диво змішується з технічним прогресом. Діти хочуть стежити за Сантою на Google Map. Така стара добра казка на новий лад.

«Ялинки 2»

Дата виходу – 2011 рік.

Ще одна сучасна новорічна комедія вітчизняного виробництва. В основі «Ялинок» лежить принцип блакитного вогника. У кожної зірки є свій номер, який вона (він) зовсім скоро покаже глядачам.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Картина «Ялинки 2» включає в себе 6 новел. У кожної новели свій автор. Однак фільм просякнутий єдиною ідеєю новорічного дива і всемогутнього чарівництва.

Цікавий факт

Історії для фільму надсилали телеглядачі. Деякі з них були зняті, але у фільмі не використані. Режисери планують використовувати їх надалі.

«Любов-морква»

Дата виходу – 2007 рік.

І знову у топ список новорічних фільмів потрапила вітчизняна комедія «Кохання-зітхання». До речі, у цієї картини є продовження, які також заслуговують уваги телеглядачів.

Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів

Новорічний фільм вітчизняного виробництва оповідає про парі Андрія і Марини Голубєвих. Молоді люди недавно одружилися. Однак, їхні романтичні стосунки вже встигли злегка змінитися, і не в кращу сторону. Андрія і Марину більше цікавить робота, ніж спільна життя. Закохані зрозуміли, що дуже багато чого один одному їх категорично не влаштовує.

Шлюб Голубєвих на межі розпаду. Закохані звертаються до психотерапевта. У останнього не зовсім традиційні методи лікування шлюбів.

Цікавий факт

В основі фільму лежить п’єса «Виконавець бажань», автором якої є білоруський драматург Андрій Курейчик. Кіноверсія зазнала деякі зміни.

КРАЩІ НОВОРІЧНІ ФІЛЬМИ ТОП 10Новорічні фільми: список кращих новорічних фільмів