Обов’язки свідка на весіллі: у Рагсі, на прогулянці, в ресторані

Обовязки свідка на весіллі: у Рагсі, на прогулянці, в ресторані Свідка можна без перебільшення назвати одним з головних дійових осіб на весіллі. Він активно бере участь у самій церемонії одруження. Тому підійти до його вибору потрібно з усією можливою відповідальністю, щоб вона знала всі обов’язки свідка на весіллі.

Виберіть того, кого дійсно можна довірити.

Основні критерії, які слід враховувати при виборі свідка: міфи і реальність

  • Стать. Довгий час вважалося, що свідки повинні бути різностатевими. Насправді це всього лише забобони: допускається запросити двох хлопців або двох дівчат. До речі, цілком можна обмежитися одним свідком.
  • Вік. Ніяких обмежень за віком для свідків немає. Єдине, на що варто звернути увагу – це стан здоров’я кандидатів.
 • Сімейний стан. Всупереч загальноприйнятій думці, свідкам не обов’язково бути вільними від шлюбних уз.
 • Особисті якості. Найкращий свідок вийде з ініціативного товариську людину з почуттям гумору. Він з радістю приймати участь у всіх заходах і зможе допомогти нареченому чи нареченій в потрібну хвилину. Бажано, щоб свідок був знайомий з усіма гостями або хоча б з родичами. Не самим хорошим варіантом буде занадто сором’язливий або закомплексована людина.

Бездоганний зовнішній вигляд свідка: на що потрібно звернути увагу

Обовязки свідка на весіллі: у Рагсі, на прогулянці, в ресторані Свідку доводиться брати участь у всіх етапах урочистості, в тому числі і в численних фотосесіях. Його зовнішній вигляд повинен бути максимально акуратним і вивіреним, щоб не зіпсувати загальне враження від того, що відбувається.

Одяг варто вибрати гарний, але не кричущий. Її потрібно обов’язково погоджувати з зовнішнім виглядом молодят і загальною стилістикою весілля.

Варто заздалегідь подумати про взуття і вибрати не лише гарну, але і зручне: за цілий день ноги можуть дуже сильно втомитися.

Чи існують якісь обов’язки?

Обовязки свідка на весіллі: у Рагсі, на прогулянці, в ресторані Основний обов’язок свідка – позбавити молодих від необхідності вирішувати організаційні питання в день свого одруження. За традицією свідок бере на себе прикраса весільного кортежу (самостійно втілює ідеї або домовляється з декораторами).

Обов’язок свідка – допомогти нареченій у виборі весільної сукні та аксесуарів. Може знадобитися допомога при підготовці нареченої перед весіллям (зачіска, макіяж, манікюр, оцінка загального вигляду).

Як свідкові нічого не забути по дорозі в ЗАГС і що робити в самому Палаці одруження

 • Гарною ідеєю для дружки буде підготувати «екстрений набір» для нареченої на всяк випадок: запасні панчохи, вологі та сухі серветки, голка з ниткою, косметика
 • Свідку нареченого слід вранці проконтролювати наявність кілець і паспортів, а також дрібних грошей
 • Коли гості збираються їхати в ЗАГС, свідкам потрібно розподілити їх по автомобілям
 • Після привітань допомогти нести букети квітів
 • На виході з РАГСУ бажано влаштувати «обсипання» пелюстками квітів

Поїздки і фотосесії – як пережити їх з честю

Обовязки свідка на весіллі: у Рагсі, на прогулянці, в рестораніСвідок зобов’язаний подбати про пригощанні (перекус), яке потрібно взяти з собою на прогулянку.

Їжі повинно вистачити на всіх і за цим теж стежить свідок. Під час зйомок потрібно допомагати фотографу розставляти предмети декору, стежити за зовнішнім виглядом молодят.

«Ресторанні клопоти» свідка

Обовязки свідка на весіллі: у Рагсі, на прогулянці, в ресторані Насамперед необхідно допомогти всім гостям знайти призначені для них місця. В процесі урочистості потрібно брати участь у більшості конкурсів, виголошувати тости і стежити за порядком. Якщо виникнуть затримки з подачею страв або роботою офіціантів, знадобиться піти на кухню і порозумітися з персоналом.

Обов’язок свідка на весіллі – не допускати «викрадення» нареченої, в іншому випадку йому доведеться допомагати нареченому її викуповувати.

Обов’язки свідка по закінченню урочистостей

Коли весілля закінчується, залишається остання обов’язок – простежити, щоб всі її учасники благополучно і з комфортом добралися додому. Можна використовувати спеціально найнятий автобус або викликати всім таксі.

Вибравши «ідеального» свідка, можна перетворити свій найщасливіший день в безтурботне казку. Для цього потрібно завчасно продумати його кандидатуру і упевнитися в правильності свого вибору.