Від компанії «Наше золото»

Обручка, як співається в одній відомій пісні, дійсно непросте прикраса. Численні прикмети, пов’язані з цим символом шлюбного союзу, відомі навіть сучасної молоді, якій ці знання передалися у спадок від старших у родині.

Звичайно, якщо в парі немає поваги та любові, ніяке слідування народним премудростям не допоможе. Однак не слід забувати, що твердження, підкріплені вірою в них не одного покоління людей, дійсно знаходять особливу силу. Цей факт визнаний науково і пояснюється могутністю нашої підсвідомості і проявом світової синхронії.

Отже, звернутися до накопичених народом знань слід прямо перед покупкою кілець. Не рекомендується купувати прикраси в різних місцях або зроблені з різних матеріалів. Переплавляти обручки можна тільки тоді, якщо вони належали батькам нареченого або нареченої, і шлюб тривав понад 25 років. У всіх інших випадках бажано купувати нові вироби або виготовляти їх з інших переплавлених ювелірних виробів з «хорошою» історією. За традицією, обручки купує майбутній чоловік, що символізує його чільне становище в сім’ї. Зверніть увагу, що вибирати обручки можна разом, але платити за них має тільки чоловік.

Знахарки стверджують, що найкращий день для купівлі символу прийдешнього союзу — це понеділок, вівторок або четвер. Куплені кільця бажано приховати подалі до самої церемонії, а якщо і показувати знайомим, то лише невеликому колу осіб. Пов’язано це повір’я з тим, що прикраси, як і будь-які інші предмети, здатні вбирати в себе енергетику. З цієї ж причини є сенс не давати приміряти кільця іншим людям.

Якщо ж така помилка була допущена, рекомендується провести чистку. Для цього потрібно віддати кільця старшої родички по лінії нареченого, після чого та повинна покласти їх у святу воду на три дні. Потім кільця потрібно вийняти з води, обсушити і загорнути в червоний оксамит. Так прикраси бажано зберігати до самого дня одруження.

Мабуть, одним з найпопулярніших вірувань, пов’язаних з обручкою, є його падіння під час церемонії. Багато нареченої приходять у справжній жах, якщо таке трапляється на їхньому весіллі. Але не варто переживати: народна мудрість має в своєму арсеналі раду і на цей випадок!

Убезпечити шлюб від впливу цієї поганої прикмети допоможе червона нитка, яку заздалегідь повинна захопити з собою свідок. За допомогою цієї нитки, просмикнути в прикрасу, слід акуратно підняти прикраса і тільки потім передати його нареченому чи нареченій. Після церемонії червона нитка повинна бути спалена свідком.

У сучасному світі багато пар не носять кільця зовсім або надягають їх від випадку до випадку, що може бути пов’язано з небезпечною роботою або особливим дизайном прикраси. Однак, як радять багато знахарки, відмовлятися від такого потужного інструменту в сімейному магії все-таки не варто, тому кільця бажано придбати і носити їх хоча б перший рік подружжя. Після цього, за бажанням, їх можна прибрати в коробочку червоного кольору і заховати в затишному місці.