Кожна наречена хоче, щоб її весілля була чарівною. Оформлене у смарагдовому стилі торжество дійсно буде асоціюватися з магією і природною красою. Особливо якщо скласти і відтворити казковий сценарій.

Значення

Смарагд – красивий дорогоцінний камінь, яким у всі часи приписували магічні властивості. Він відноситься до глибоких відтінків зеленого, однак відрізняється яскравістю.

Камінь символізує вірність, мудрість, природність, чистоту, щирість і ніжність. Вважається, що він приносить щастя й удачу добрим, мудрим і чесним людям. Також з нього можна обчислювати «поганців». Якщо камінь опиниться в руках негідника, він поміняє колір.

Торжество в смарагдовому стилі виглядає шикарно, говорить про зрілість відносин і мудрості закоханих, про розкіш, у якій вони купаються. Причому під «розкішшю» можна розуміти як гроші, так і любов.

Інтер’єр

Так як смарагдовий колір відмінно поєднується з золотим, бежевим і білим, бажано, щоб весілля була оформлена в даних колірних палітрах.

Чудово виглядає зал, прикрашений білими декораціями зі вставками зеленого. Бежеві фуршетні спідниці для столів передають атмосферу казки, особливо в симбіозі з гігантськими смарагдовими бантами, якщо вони підходять під сценарій свята.

Весільну арку для молодят можна зробити з куль відповідних відтінків або пишних квітів жовтого, білого або червоного забарвлення з яскравими зеленими листям. До того ж, можна використовувати плетуться вінки.

Вбрання нареченого і нареченої

Наречена і наречений одягаються під сценарій весілля. Якщо запланована смарагдова казка, обидва можуть відтворити подібні образи.

Наречена буде чарівна в сукню кольору. Якщо вона вибере коротке плаття, то верх повинен бути закритим або з невеликим декольте. Довге плаття в підлогу передбачає відкритий верх. Можна також вибрати пишну сукню, декороване смарагдом.

Нареченому краще надіти костюм на пару тонів темніше сукні коханої. Для більш консервативних чоловіків можливий інший варіант: класичний костюм і «метелик» або краватку кольору смарагду.

Щоб мати щось спільне у вигляді, можна додати до вбрання однакові квіти, прикріпивши їх в області грудей. Це може бути як одну квітку, так і мініатюрна фігура серця.

Стіл

Важливо продумати сервіровку столу до дрібниць. Це деталь, на яку обов’язково звернуть увагу гості. Ваша мета – створити елегантний стіл, який вказує на урочистий прийом. Він повинен немов говорити «У нас весілля!» і бути тематичним під сценарій заходу.

Дана подія чудово прикрасять прозорі келихи, вміло поєднуються зі скляними статуетками; серветки і меню зеленого відтінку; біла скатертина з білими свічниками; приємне смарагдове освітлення.

Хороший варіант – «а-ля стародавні часи». Золотисті тарілки і кубки, наче на дворі епоха лицарів, а гості присутні на весільної церемонії принца з принцесою. Однак такий варіант буде доречний лише, якщо правильно підібраний сценарій.

Аксесуари

Весілля в казковому стилі повинна мати свій сценарій, який зобов’язаний проглядатися в найменших деталях. Аксесуари – важливий момент, якому варто приділити увагу. До них відносяться запрошення, фотозона, меню, прикраси, бенкетні картки, бонбоньєрки, кенді-бар та інше.

Деякі аксесуари обов’язково замовляти у професіоналів, а деякі можна зробити самим. Наприклад, запрошення або банкетні картки. Прикрасьте їх різнокольоровими стрічками, в’яззю або листям.

Також їх можна створити стримано-елегантними, використавши художній папір та спеціальні блискітки або кристали. Втім, безліч варіацій – декор залежить від того, який вибраний сценарій, яка Ваша фантазія і підручні матеріали.

Висновок

Весілля – важлива подія, яке має запам’ятатися своєю вишуканістю і сліпучою красою. Додавши в свої наряди прикраси з смарагдами, наречена і наречений будуть виглядати, немов справжня королівська чета.