Уродженка Єкатеринбурга, вона була однією з найяскравіших учасниць Будинку-2. Бажаючи знайти справжню любов, дівчина потрапила на проект в 2007 році, стала популярною завдяки ексцентричних витівок. Показником живого інтересу публіки є регулярно оновлюється instagram Железняк з безліччю передплатників.

Instagram Олени Бушиной

Дівчина не втрачає інтерес публіки навіть після відходу з відомого телепроекту. Їй вдалося брати участь у Будинку-2, потім знайти щастя за межами популярного шоу. У 2010 Олена вийшла заміж за Дмитра, власника автосалону. Два роки опісля колишня учасниця ” Дому-2 створила власний аккаунт. Instagram Олени Бушиной налічує вже понад 860 тисяч фоловерів, понад 600 підписок. Сторінка є відкритим фотоальбомом, що містить понад 3 тисяч публікацій про життя дівчини. Щаслива дружина, успішна мама щодня розміщує нові знімки, підтримує інтерес публіки до себе.

Олена Бушина в instagram

Епатажна учасниця ” Дому-2 стала хорошою дружиною і мамою. Це те, про що дівчина розповідає на своєму сайті. Офіційна сторінка рясніє публікаціями на тему сім’ї, дитинства, можливостей для проведення дозвілля. Передплатники можуть слідувати за дівчиною в подорожах, бачити, як вона проводить вільний час з дітьми – дочкою Лаурою, сином Марком. Не менш важливою темою постів є схуднення, турбота про зовнішність.

Олена Бушина в instagram демонструє результати ефектних фотосесій, дає поради, як привабливо виглядати. Судячи з фото, зовнішній вигляд жінки не зіпсувало навіть народження другої дитини. Дівчина рекомендує фахівців, послугами яких вона користується. Фолловери, що підписалися на оновлення, дізнаються, де краще робити зачіску, проводити ефективні ін’єкції для краси, обстежити стан здоров’я дітей.

Олена Бушина – instagram, нові фото

Про красу, схудненні розповідає Олена Бушина – instagram, нові фото знайомлять передплатників з тим, як виглядають шпильки з натуральними волоссям, які моментально перетворюють зовнішність. Зачіпається тема позбавлення від шкідливих звичок в харчуванні. Інста Бушиной містить рекламу марафону, який закликає тимчасово виключити цукор з їжі і життя. Серед нових публікацій на сайті є цікаві домашні відеокліпи, супроводжувані захопленими коментарями шанувальників.

Блог Олени Бушиной в instagram

Кожен знову опублікований пост супроводжується докладним описом, коментарем автора. Розміщені фото викликають жвавий інтерес публіки, моментально набирають величезну кількість лайків. Блог Олени Бушиной в instagram – не просто сайт про життя скандально відомої учасниці Будинку-2. Дівчина поєднує сімейні обов’язки з розвитком власного проекту – інтернет-магазину одягу. Каталог речей є тільки в вебстаграме. Для магазину створений спеціальний рахунок, хоча деякі фото Лена розміщує на своїй особистій сторінці.

Відео: фото з instagram Олени Бушиной