Нумерологія надає значення всім числам, присутнім у нашому житті. Вважається, що вони впливають на хід розвитку всіх подій, що відбуваються з нами. Найбільш важливі для нас знаменні дати — рік і день народження, день весілля і її річниці, кожна з яких несе своє смислове навантаження.

Кожен рік, який прожили подружжя разом, позначає певну віху в їх долі. Олов’яне весілля святкується двічі. Перший раз — після десятиліття спільного життя. Ця перша кругла дата відзначається з певним розмахом. На відміну від ювілейної дати 17 річниця весілля хоч і має таку ж назву, але наголошується в тісному сімейному колі.

Яка річниця весілля — 17 років?

Після 17 років спільного життя святкується олов’яне весілля, яка інакше ще називається рожевою. За нумерологічним канонами поєднання цих двох цифр передбачає відкриття нових горизонтів перед подружжям. Але не все так однозначно — при осягненні нового подружню пару можуть чекати різні життєві випробування, в тому числі і серцевого характеру.

Символічне значення назви

Олов’яна рожеве весілля названа так неспроста. Олово виступає синонімом гнучкості ставлення подружжя один до одного, і одночасно символізує міцність сімейних відносин, витримали випробування часом. А троянди, також обов’язковий атрибут цього свята, символізують романтику і почуття закоханості, які вдалося зберегти парі, незважаючи на всі шипи і перепони на шляху до 17-річного рубежу сімейного життя.

Як відзначати 17 річницю весілля?

Варіанти святкування цієї події можуть бути самими різними. Так як олов’яна річниця весілля 17 років — не кругла дата, зовсім необов’язково відзначати її в банкетному залі при великому скупченні народу. Більшість сходяться на думці, що подружжю слід присвятити цю подію тільки собі, відправившись в романтичну подорож.

Прийнято спільне рішення відсвяткувати цю знаменну подію у вузькому сімейному колі? Відмінно, якщо організацію свята, присвяченого цій події, візьмуть на себе дорослі діти. Приготувати святковий стіл, в сервіровці якого повинен обов’язково бути присутнім рожевий колір, замовити олов’яні перстені, обсипати батьків пелюстками троянд — при складанні сценарію домашнього урочистості тільки вітається вигадка і творчий підхід.

Нюанси щодо вибору подарунків

Після стількох років матеріальні цінності відходять на задній план. У цей день дуже важливо буде почути подружжю теплі слова на свою адресу не тільки з вуст один одного, але і від близьких друзів і родичів. Яка річниця весілля 17 років, іменована рожевою, і без троянд? Букети живих квітів (перевагу при виборі віддається, звичайно ж, трояндам) від дітей і близьких будуть як не можна до місця. Речі для прикраси інтер’єру з олова або олов’яні ложки і рамки для фото теж будуть відповідати темі свята. Якщо не зациклюватися на символіці, то можна підносити будь-які подарунки, головне, щоб вони були зроблені від усього серця.

Варіанти подарунків чоловікові

Крім запевнень, що чоловік, як і раніше, єдиний і неповторний, дружина може піднести їй у дар різні предмети. Хоча після стількох років, прожитих разом, важко буде здивувати свого судженого ніж-то незвичайним.

  • Набір олов’яних солдатиків — відмінний подарунок для чоловіка, наділеного почуттям гумору.
  • Для ділового чоловіка олов’яні запонки будуть відповідати тематиці свята.
  • Припадуть до місця всі предмети, що мають всі відтінки рожевого кольору — пляшка червоного вина, рожева сорочка, яскраво-червоні чохли на сидіння автомобіля.
  • Вироби шкіргалантереї винно-червоних відтінків.

Варіанти подарунків дружині

Обов’язковим подарунком, крім компліментів, вважається букет троянд. Деякі джерела стверджують, що це повинні бути саме червоні троянди. Інші роблять основний акцент на їх кількості, яке повинне бути дорівнює сімнадцяти, а колір вже варто вибирати, виходячи з переваг подружжя.

  • Прикраси, які ніжно любить кожна жінка. Вони можуть бути виконані як з олова, так і з дорогоцінних металів. Кільце, сережки, прикрашені червоними і рожевими камінням (топазами, гранатами, турмаліном, нефритом, коралом), напевно припадуть до серця вашій дружині.
  • Інтимні подарунки червоних кольорів теж вітаються у цей день. Можна вибирати їх разом, щоб не виникло ніяких питань з фасоном і розміром.

Вибір подарунків величезний — від шкіргалантереї до автомобіля. Все залежить від того, скільки ви готові витратити, щоб порадувати свою кохану вже стільки років жінку.