Ще в давні часи на Русі вважалося дуже хорошою прикметою грати весілля взимку. Але і в наш час багато майбутні молодята вибирають зиму для проведення цього обряду. Немає великої черги в Загсі, тому дату реєстрації призначать швидше, не буде проблем з вибором і орендою ресторану і так далі. Залишається тільки придумати незвичайне проведення весілля, щоб вона запам’яталася на все життя, а зробити це взимку надзвичайно легко.

З чого почати?

 

  • По-перше, можна придумати оригінальні декорації, підібрати відповідні костюми і влаштувати тематичну весілля за мотивами якої–небудь старої російської казки, яка пов’язана з зимою. Це буде дуже захоплююче і справді незабутньо.
  • По-друге, заздалегідь підібрати якісь дуже красиві місця для проведення фотосесії. Біле плаття нареченої буде чудово поєднуватися з білим снігом, так що знімки вийдуть відмінні.
  • По-третє, можна продумати проведення свята таким чином, щоб знаходитися не тільки в приміщенні, але і якийсь час на вулиці. Звичайно, не можна виводити гостей на тривалий час – хтось може замерзнути. Оптимальний варіант – проводити конкурси на свіжому повітрі тривалістю 10-15 хвилин.

Важливо пам’ятати

 

Не варто забувати про дуже важливої деталі – підходящої одягу для молодих. Для нареченої необхідно підібрати хутряну накидку або симпатичну шубку, щоб вона одягала її для виходу на вулицю. Також потрібно подбати про теплих колготках, зимового взуття, яка б підходила до весільного плаття, і білих рукавичках. Це потрібно зробити обов’язково, оскільки спільне життя молодят не повинна початися з хвороб.

Наречений може надіти суворе пальто замість піджака, під штани – теплі підштаники, і замість туфель – зимові черевики. Якщо знадобиться, все це можна буде замінити на більш легкий варіант, якщо довгий час не знадобиться виходити на вулицю.

Який сценарій вибрати для весілля? Найбільш актуальні теми – це ті, які пов’язані з різдвом, Новим роком, старовинними російськими обрядами і казками.

При виборі якогось певного сценарію потрібно пам’ятати, що вся весілля оформляється в одному стилі.

При різдвяній темі потрібно додати у костюми та декорації багато червоного кольору, обов’язково поставити невелику ялинку з іграшками і розвісити шкарпетки для подарунків. Когось з гостей призначити Санта–Клаусом. Якщо обрана тема новорічна, то оформлення весілля повинно включати в себе велику кількість всяких гірлянд, ліхтариків, ялинкових іграшок, срібного дощу і мішури. Обов’язково повинна бути вбрана ялинка та Дід Мороз зі Снігуронькою. На цьому тлі можна придумати цікаву новорічну казку — люблячі серця, зла відьма і щасливий фінал.