Оригінальне вручення подарунків на 23 лютого колегам

Скоро, 23 лютого 2018 року, ми будемо відзначати День захисника Вітчизни. Згідно з традицією, до цього свята жінки дарують подарунки колегам-чоловікам. Можна просто вручити їм листівки та презенти, сказавши кілька теплих слів.

А можна влаштувати невеличку виставу – наприклад, з участю казкових персонажів. Таке оригінальне вручення подарунків на 23 лютого допоможе колегам створити невимушену атмосферу на святі і надовго запам’ятається вашим співробітникам.

Як обіграти подарунки колегам на 23 лютого 2018 року?

Щоб оригінально подарувати подарунки на 23 лютого колегам розіграйте невеликі сценки з участю бабок-Єжек, трьох богатирів або матрьошок, які виконають веселі коломийки.

Нескладно підготувати і невелику виставу з участю циганок, сценарій якого ми пропонуємо.

Сценка вручення подарунків колегам на 23 лютого починається з того, що в залі звучить пісня «Щодня змінюється мода», і з’являються циганки в квітчастих сукнях і хустках (це можуть бути запрошені артистки або співробітниці вашого підприємства). Їх прикрашають руки браслети і безліч перснів.

Циганки виконують запальний танець, а потім звертаються до гостей:
– Ой, дорогі наші, яхонтовые та рубінові, скільки вас тут зібралося! І що ж за привід? Почекайте, не підказуйте, дайте-но, ми самі вгадаємо.

Далі вручення подарунків до 23 лютого триває тим, що циганки починають сперечатися один з одним.
– Я здогадалася: тут сьогодні Новий рік відзначають. З Новим роком, шановні, з новим щастям! – каже одна.
– Який ще Новий рік? – заперечує інша, – коли сьогодні 8 березня!

– А може, сьогодні День спонтанного прояву доброти? Або Всесвітній день чоловіків? – ворожать циганки.
– Або… День бабака?
– Добре хоч, не Хеллоуїн!

– Взагалі-то ми тут 23 лютого святкуємо, – каже хтось із гостей.
– Ах, ось воно що! – хором вигукують циганки.

Це вистава – прекрасний привід, як оригінально подарувати подарунки на 23 лютого колегам. Циганки вручають подарунки, пророкуючи вашим співробітникам майбутнє. Всі прогнози повинні бути позитивними.

Під час цього оригінального вручення подарунків на 23 лютого колегам циганки обходять гостей на святі і ворожать по руці.

Вони повідомляють, наприклад: «Наступний рік принесе вам успіх у всіх сферах – професійній, фінансової, особистої. Все, що задумано, здійсниться, а негаразди і печалі пройдуть стороною! Щастя, благополуччя і здоров’я вам та вашим родинам!»

Сподіваємося, ця стаття допоможе вам вирішити, як краще обіграти вручення подарунків колегам на 23 лютого в 2018 році, і ваше свято пройде цікаво і весело.