Оригінальний подарунок чоловікові на 23 лютого 2018 року

Скоро ми будемо відзначати День захисника Вітчизни, і ви роздумуєте, що цікавого подарувати чоловікові на 23 лютого в 2018 році? Це можуть бути вироби в стилі мілітарі або прикольні подарунки.

Традиційно в цей день чоловікам підносять засоби для гоління або одеколон. Виберіть парфум з незвичайним ароматом, використовуйте для упаковки коробку, оформлену у вигляді гранати, танка, бойового корабля, або пакет в стилі мілітарі.

Можна виготовити паперову упаковку у вигляді чоловічої сорочки. Стильно буде виглядати «презент з минулого», наприклад, загорнутий в газету з «пожовклим» папером, в якій використаний шрифт початку минулого століття. Цей незвичайний подарунок чоловікові на 23 лютого можна перев’язати красивою стрічкою або мотузкою.

Що цікавого подарувати чоловікові на 23 лютого 2018 року?

У цей день можна подарувати чоловікові речі в стилі мілітарі: бейсболку камуфляжного забарвлення або кольору хакі, «командирський» годинник та т. п.

У магазинах продаються оригінальні аксесуари для гаджетів, виконані в цьому стилі: комп’ютерні мишки, килимки для миші, флешки у вигляді пістолета, кулі, гранати, танка.

Якщо ви хочете вибрати незвичайний подарунок чоловікові на 23 лютого в 2018 році, зверніть увагу на парасольки у вигляді автоматів, світильники у вигляді танків, навушники, нагадують за формою навушники танкіста, тощо

Футболка з веселою прикольним написом або малюнком – один з кращих способів подарувати чоловікові не тільки практичну і зручну річ, але і підняти йому настрій.

Приємним подарунком-сюрпризом чоловікові на 23 лютого стане футболка з написом: «За мною, як за стіною!», «Бережіть мене, я незамінний», «Справжній полковник», «Солдат спить – служба йде», «Командувати парадом буду я!», «Я не подарунок, я сюрприз!».

Втім, ви можете самі придумати смішну напис і замовити друк вподобаного вислови або прикольного зображення на футболці.

Оригінальним подарунком чоловікові на 23 лютого стане набір кухлів з кумедними написами та ілюстраціями, запальничка у вигляді гранати, пістолети, кулі або злитка золота, підставка для канцелярського приладдя незвичайної форми.

А якщо ви хочете піднести творчий подарунок чоловікові на 23 лютого, зробіть щось своїми руками. Подайте в цей день до столу приготоване вами печиво у формі літачків, зірок, солдатиків, торт у вигляді генеральської кашкета, бойового корабля або валізки з доларами.