Оригінальний подарунок директору на Новий 2018 рік

Як правильно вибрати те, що можна подарувати директору на Новий рік 2018? Не варто дарувати йому подарунки-розіграші або дрібнички. Презент керівнику повинен бути солідним, інакше ви ризикуєте поставити вашого начальника в незручне становище і викликати його невдоволення.

Якщо ви вирішили зробити подарунок від всього колективу, можна подати керівнику презент, пов’язаний з його професійною діяльністю: візитницю, щоденник в шкіряній палітурці, настільні аксесуари з каменю або дерева, дорогу авторучку відомого бренду.

Шукаєте подарунки на Новий рік 2018 директору? Це може бути художній альбом або яке-небудь подарункове видання, енциклопедія, зібрання творів улюбленого автора чи електронна книга, що вміщає в себе цілу бібліотеку.

Яким ще може бути подарунок директору на Новий рік? Зберегти найкращі моменти життя йому допоможе відеокамера або фотокамера з набором відповідної оптики і необхідними аксесуарами.

Хотіли б знайти оригінальний подарунок директору на Новий рік? Піднесіть йому дизайнерську річ або предмет образотворчого мистецтва (картину, декоративне панно), невелику скульптуру з онікса або мармуру, набір фужерів з графином з напівкоштовних каменів, шахи або нарди ручної роботи, предмети антикваріату, сувенір з бронзи, ретро-телефон, бар у вигляді глобуса, колекційне зброю.

Що ще подарувати директору на Новий 2018 рік? Робота керівника передбачає підвищені нервово-емоційні навантаження, які нерідко викликають порушення в роботі серцево-судинної системи.

Щоб відновити сили, директорові варто зайнятися спортом, а значить, прекрасним подарунком для нього будуть предмети спортивного інвентарю та аксесуари до них, домашній тренажер, абонемент на відвідування тренажерного залу чи басейну.

Хочете вибрати гарний подарунок на Новий 2018 рік для директора? Можна піднести йому композицію з квітів і фруктів, яку доповнить пляшка елітного спиртного напою або сувенір.

Якщо ви все ще вибираєте, який подарунок подарувати директору на Новий рік, можна замовити для нього оригінальний букет з цукерок або торт незвичайної форми – у вигляді золотого злитка, футбольного м’яча, фотоапарата або старовинного корабля.

Крім того, якщо ви вирішили зробити оригінальний подарунок директору на Новий рік, не забудьте, що такий презент потрібно буде красиво упакувати і супроводити вітальною листівкою.