Оригінальний подарунок мамі на 8 березня 2018 року

Ви вирішили подарувати мамі на Восьме березня 2018 року щось незвичайне? Вирішальне значення тут має ваша фантазія, а не бюджет. Ми перерахуємо креативні ідеї подарунка мамі на 8 березня, які допоможуть вам підібрати щось підходяще.

Якщо вона любить оригінальні прикраси, то нестандартним подарунком на 8 березня мамі стане незвичайний браслет з дерева, шкіри, срібла або ланцюжок з кулоном авторської роботи.

Якщо ви шукаєте щось незвичайне в подарунок мамі на 8 березня в 2018 році, зверніть увагу на предмети для оформлення інтер’єру квартири. Наприклад, можна піднести їй нестандартну настільну або підлогову вазу, незвичайний світильник (торшер, лампу або нічник), підставку для квітів і т. п.

Іншим варіантом нестандартного подарунка мамі на 8 березня стане річ ручної роботи, виготовлена професіоналом. Це може бути красива скринька для зберігання прикрас чи пам’ятних речей, колекційна лялька, порцелянова статуетка, незвичайний сувенір.

А може бути, ви зупините вибір на оригінальних вироби з текстилю? До цього свята можна дарувати оригінальні комплекти постільної білизни, халати, піжами, нічні сорочки, пледи і покривала.

Який незвичайний подарунок можна зробити мамі на 8 березня в 2018 році?

Жінка, захоплюється езотерикою, оцінить «містичні» подарунки: статуетки фен-шуй, талісмани і обереги.

Ваша мама любить читати? Подаруйте їй електронний рідер, в який попередньо завантажте хороші книги, щоб позбавити маму від зайвих проблем.

А може бути, ваша мама захоплюється декоруванням? Відмінним подарунком для неї до цього свята буде набір для декупажу, скрапбукінгу або вітражного розпису. Якщо вона захоплюється колекціонуванням чого-небудь, нові експонати принесуть їй чимало радості.

Оригінальним подарунком мамі на 8 березня стане її портрет, замовлений у професійного художника, фотосесія у хорошого фотографа.

Кожній жінці хочеться добре виглядати в цей день, тому цілком креативною ідеєю для подарунка вашій мамі на 8 березня буде сертифіката на відвідування спа-салону або салону краси.

А щоб вона могла постійно підтримувати хорошу фізичну форму, їй можна подарувати домашній тренажер, предмети спортивного інвентарю, абонемент в фінтес-клуб або басейн.

Що ще незвичайного подарувати мамі на 8 березня? Оригінальним презентом і ефектною прикрасою столу в цей день стане квіткова композиція або композиція з квітів і фруктів у плетеному кошику, куди можна покласти листівку з привітанням.