Незважаючи на те, що хлопчики і чоловіки легко вигадують ідеї, які переростають у нові ігри, прибутковий бізнес або потрібна всім винахід, з подарунками вони часто не вгадують.

Здавалося б, що може бути простіше? Однак саме тут їх фантазія і уява чомусь їм часто відмовляють. Або терпіння не вистачає оббігати всі магазини, перегортувати онлайн-каталоги, прочитувати безліч порад з пошуку подарунка. Або ж вони більше орієнтуються на власні інтереси й примхи, ніж намагаються вгадати, що сподобається жінці або дівчинці.

Одвічне питання, що подарувати однокласницям на 8 березня

Жіночий свято – це прекрасно! Але тільки знову починає боліти голова від питання, ЩО ПОДАРУВАТИ?!! А адже однокласниці – це найлегший варіант. Тут можна обмежитися звичайним квіткою кожній (живим або орігамі) або блокнотиком. А якщо запакувати в сумку найрізноманітніші їх види і запропонувати дівчаткам витягати з закритими очима, то вони отримають ще більше задоволення. Особливо, коли всередині кожного блокнота на першій сторінці написано куплет з пісні, вірш або поздоровлення, побажання або просто передбачення майбутнього.

Головне, щоб кожному дісталося щось своє. Це підкреслить їх унікальність і дозволить ще довго розгадувати, що ж хотів сказати дарувальник саме їй. Кого не приваблює таємниця? А в школі подарунки від таємничих поклонників особливо цінуються. І коли дівчинка знаходить у себе на парті або в портфелі маленьку м’яку іграшку з паперовою квіткою в лапках, всередині якого захована записка або загадка-побажання, вона місяцями буде перебувати під враженням. Важливо тільки заздалегідь дізнатися, які звірятка і квіти дівчинці сподобаються.

Що можна подарувати класу 8 березня

Якщо грошей батьки виділяють достатньо, то можна влаштувати неповторне свято всім дівчаткам класу (заодно і самому розважитися). Для цього достатньо купити всім квитки в 5D або 7 D кінотеатр, зводити всіх в Аквапарк або на каток, а потім посидіти де-небудь в піцерії. Після такого «турпоходу» практично кожна однокласниця буде мріяти тільки про хлопчика, який зміг влаштувати ТАКЕ СВЯТО! А якщо в кінці вечора кожна ще й отримає невеликий сюрприз в яскравою і блискучою упаковці (навіть якщо папери буде набагато більше, ніж самого подарунка), то можна сміливо святкувати перемогу, це 8 Березня запам’ятається надовго!

Класу можна також подарувати:

  • святкову дискотеку (в клубі або в класі);
  • туристичну поїздку;
  • квитки на концерт улюбленої групи (але тут можна і не вгадати – смаки у всіх різні);
  • «пошуки скарбів» в найближчому парку.

Важливо при цьому заручитися підтримкою класного керівника і хоча б своїх батьків. Без дорослих можна і не впоратися з організацією подібних розважальних атракціонів. Але спільними зусиллями можна подолати навіть буркотіння вічно незадоволених скептиків, які є в кожному класі. А якщо підключити до організації вечора інших однокласників, то все вийде ще краще. Адже вони будуть відчувати себе такими ж учасниками загального процесу, а не просто глядачами на чужому святі життя.

Що за свято таке – 8 Березня

Однак перш, ніж замислюватися над тим, що подарувати однокласницям на 8 Березня, слід розібратися, що це за свято таке. Тоді і з подарунком буде визначатися набагато легше. Всесвітній День жінок всієї планети – це не просто слова. Це можливість, яка надається слабкої статі відчути себе дійсно слабкими і потребують турботи, любові, захисту. Кожна дівчинка в цей день хоче відчути себе потрібною і красивою, неповторною і обожненої. Тому всі однокласниці завжди з величезним нетерпінням і з такими ж величезними надіями чекають, що ж їм подарують у цей день.

Спочатку 8 Березня стало одним з перших досягнень у боротьбі жінок за свої права. 1910 рік вважається днем народження свята. Саме тоді, в Копенгагені під час Другої міжнародної конференції, яку організували працюючі жінки, і була висунута ідея святкувати Жіночий день. Однак з’явилася офіційна версія свята тільки в 1975 році. Повинно було пройти 65 років, щоб жінок нарешті почули і визнали за ними право мати власне свято. Як доказ поваги до них, доказ рівноправності з чоловіками і одночасно визнання особливої ролі жінки в світі.

Подарунок однокласниці – важливе рішення

Деякі хлопчики відносяться досить халатно до вибору подарунка на 8 березня. Втім, як і до самого свята. І тільки тому, що не розуміють його значення. Адже важливо не просто подарувати класу 8 березня щось запам’ятовується і виділяє тебе з ряду інших, але показати, що ти – справжній чоловік. Оскільки тільки справжній чоловік завжди намагається подбати про свою жінку. І ніколи не забуде ні про її день народження, ні про 8 Березня.

Однокласниці – це ті, з ким треба буде спілкуватися аж до випуску. І якщо не догодити їм з подарунком, то неприємності можуть посипатися як крізь решето. Жінку, навіть якщо це всього лише школярка, краще не ображати. А образити їх можна тільки одним:

  • неувагою до своєї персони;
  • подарунком, який дарується просто для відводу очей, лише б відбутися;
  • невизнанням їх достоїнств, їх унікальності.

Тому подарунок на 8 Березня для однокласниці має глобальне значення. І краще подбати про нього заздалегідь. Особливо, коли грошей не так вже й багато і, можливо, доведеться щось створювати самому. Наприклад, паперову іграшку, листівку своїми руками, вирізану з дерева і самостійно виготовлену скриньку, оригінальну рамку з фанери. Потрібно просто трохи подумати, і ідея не змусить себе довго чекати.