Ви коли-небудь задавався питанням, чому після повернення з тривалої подорожі цифрові годинник у Вашому домі показують неправильний час?

Ви, напевно, думаєте, що можливо мали місце перебої з електрикою. Але навіть якщо це і так, то скільки?

Можливо електрика була відсутня кілька днів, в результаті чого їжа в морозилці могла зіпсуватися. Після відновлення електроенергії, продукти знову були заморожені і Ви просто нічого не помітили. Це може нести певну небезпеку, так як зіпсована їжа стає джерелом поширення бактерій і сальмонел.

Ми розповімо Вам про самому правильному способі, який допоможе визначити була морозилка розморожена.

Вам знадобиться 1 чашка, вода і монета.

Підготовка: налийте воду в чашку і поставте її в холодильник.

Коли вода перетвориться на лід, зверху покладіть монетку і поверніть чашку назад у морозилку. Коли Ви повернетеся після відпустки, перевірте, де знаходиться монета, перш ніж спожити що-то з морозилки.

Якщо монета знаходиться на поверхні льоду, це означає, що не було жодного відключення електроенергії, або це відбулося за більш короткий період часу, і вода лиш злегка розморозилася. Так що їжа цілком безпечна!

Якщо монета знаходиться на нижній частині чашки, це означає, що відключення електроенергії тривало більш тривалий період, вода повністю розтанула і монета впала на дно. Краще не вживати в їжу продукти з морозилки!

Ви можете використовувати цей чудовий трюк, коли Вам доводиться залишати свій будинок протягом тривалого часу!

Якщо Вам сподобалася ця стаття, обов’язково поділіться нею з близькими та друзями!

Джерело