Американка Керол Мадджио здійснила справжню революцію у 1981 році, придумавши «аеробіку для особи». З тих пір ці вправи набули популярності по всьому світу.

Омолоджуюча мімічна гімнастика для обличчя допомагає справлятися з віковими змінами обличчя — такими як в’яла, зморшкувата шия, відвислий підборіддя, опустилися щоки, в’ялі повіки і мішки під очима. Також вправи для особи здатні змінити форму і риси обличчя, зробити обличчя ширше або, навпаки, вже, підняти брови і навіть змінити форму носа!

Щоб отримати швидкі і видимі результати, рекомендується виконувати вправи 2 рази на день щоденно протягом 6-8 тижнів.

Важливі поради:

  • Виконувати всі вправи потрібно в правильній вихідної позі: втягніть живіт, напружте м’язи передніх поверхонь стегон і напружте сідниці. Приємний побічний ефект від цієї пози — зменшення обсягу стегон.
  • Намагайтеся сконцентрувати увагу на тій групі лицьових м’язів, над якою працюєте.
  • Підключайте уяву і уявляйте, як енергетичний потік проходить по м’язам, як м’язи напружуються і працюють.
  • Після кожної вправи розслабляйте м’язи. Для цього щільно стисніть губи і сильно подуйте крізь них так, щоб губи вібрували.

Очі.

Вправа не тільки збільшує очі, але і зміцнює повіки, зменшує припухлість під очима, підтягує верхню повіку.

Злегка натисніть середніми пальцями між бровами, а вказівними — на шкіру зовнішніх кутів очей. Дивіться вгору. Сощурьтесь, підтягуючи нижню повіку вгору, потім розслабте м’язи очей. Повторіть вправу 25 разів.

Щоки.

Щоб розгладити лінії сміху і тонкі зморшки під очима, спробуйте цю вправу.

Щільно притиснувши долоні до щік, тягніть верхівку верхньої губи і кінчики губ вгору до скронь, оголюючи верхні зуби і ясна. Затримайте на 30 секунд, повторіть тричі. Потім повільно відтягніть кінчики губ ще вище і відпустіть. Повторіть 30 разів.

Лоб.

Це відмінний трюк для розгладження зморшок на лобі.

Притисніть долоні до чола по обидва боки так, щоб нижня частина долоні впиралася в брову, щільно притискаючись до шкіри чола. Підніміть м’язи брів (як ніби дивуєтеся), потім опустіть (ніби супитеся). Зробіть так 10 разів. Потім підніміть брови і затримайте на 30 секунд. Опустіть брови і затримайте на 30 секунд. Потім повторіть рух вгору-вниз ще 10 разів.

Губи.

Це вправа на розвиток губних м’язів.

Помістіть зовнішній край долоні на носогубную складку, а нижній — на верхню лінію щелепи. Натисніть на обличчя всієї поверхнею долонь. Задіюючи м’язи губ, стисніть верхню і нижню губи разом і затримайте на 20 секунд. Потім здійснюйте пульсуючі рухи долонями в бік носа 10 секунд. Повторіть всі вправу тричі.

Додатково до вправ радимо також звернути увагу на продукти, що сприяють виробленню колагену. Забезпечте у своєму раціоні достатню кількість пісного білка, часнику, темних фруктів, зелених овочів, бобових, масла авокадо, льону, шипшини, чорного шоколаду, вітаміну А, вітаміну C і жирних кислот омега-3.

Поділіться цими корисними вправами з подругами!

Джерело