Дівчина з ямочками на щоках виглядає дуже мило і привабливо. Коли Ви посміхаєтеся, маленькі ямочки на щоках роблять Ваше обличчя більш виразним. За даними одного опитування, близько 20% населення мають ямочки на щоках. Отже, що ж означають ці ямочки? Давайте докладніше розглянемо цю тему!

По суті, ямочки є деформацією лицьових м’язів

Це може Вас шокувати, але насправді ямочки – завидний «потворність» на людському обличчі. Однак це «потворність» вважається дуже милим і люди витрачають ціле стан на пластичні операції, щоб досягти цієї милості на своєму обличчі.

Машина для створення ямочок

Існує цікава історія Ізабелли Гілберт. Вона була, насправді, одержима з-за відсутності ямочок на обличчі. Так, нарешті, в 1936 році вона винайшла машину, яка приводилася в дію пружиною. Ця машина обіцяє зробити чудові ямки на щоках, натисненням пари кнопок.

Ямочки пов’язують з вічною молодістю

Згідно з дослідженням учених, ямочки мають прямий зв’язок з вічною молодістю. Люди, у яких є ямочки на щоках, завжди виглядають молодше своїх років. В нашій підсвідомості ямочки асоціюються з дитячої красою. Таким чином, люди знаходять людей з ямочками на щоках виглядають набагато молодше!

У багатьох культурах ямочки на щоках вважаються знаком удачі і процвітання

Так, у багатьох древніх культах ямочки вважалися ознакою успіху. У багатьох культурах ямочки вважаються особливістю, так як в одних є ямочки, коли вони посміхаються, а в інших немає. Так, людина наділений ямочками, безсумнівно, повинен бути щасливим, адже він отримав цей милий знак на своєму обличчі.

Посміхніться – Ви прекрасні

Посмішка завжди змушує людей виглядати красиво. Було помічено, що у 60% голлівудських зірок є ямочки на щоках, і вони обдаровані прекрасною зовнішністю. Однак з ямками або без, Ви однаково прекрасні, коли посміхаєтеся.

Це все в генах

Все вірно, ямочки на щоках – генетичний ознака. Він передається з покоління в покоління. Ви можете перейняти цей ознака або від свого тата, або від своєї мами. У деяких випадках людям передаються ямочки на щоках від своїх дідусів і бабусь!

Але якщо у Вас є ямочки…Ви, безумовно, більш привабливі

Мила посмішка з ямочками на щоках чертовски приваблива. Недавні дослідження показали, що люди з ямочками на щоках більш ѕексуальны і бажані. Перше тяжіння між двома людьми починається із зустрічі їх осіб. Ямочки дозволяють легше привернути до Вас більше людей.

Більше того, людина захоче одружитися на Вас, щоб у його дітей теж були ямочки. Непогана ідея!

Отже, якщо у Вас є ямочки на щоках, будьте готові, що Вам будуть приділяти багато уваги, і постійно будуть робити пропозиції руки і серця. Продовжуйте посміхатися і виглядати приголомшливо!

Джерело