Osd locked на моніторі – як прибрати і розблокувати за допомогою кнопок на моніторі

Osd locked на моніторі  як прибрати і розблокувати за допомогою кнопок на моніторіOSD розшифровується як «On Screen Display». Це екранне меню конфігурації, включене в різні дисплеї. При натисканні кнопки MENU або однією з інших кнопок на передній або бічній панелі монітора воно також може з’явиться.

Osd Locked

Зміст статті

 • Osd Locked
 • Інструкція як прибрати
 • Як включити Osd Locked

Osd Locked зазвичай включає параметри калібрування монітора, такі як яскравість, контрастність і налаштування кольору. Деякі меню конфігурації також можуть включати в себе елементи управління горизонтальним і вертикальним положенням, а також регулювання нахилу і трапецеідального спотворення.

Якщо ви не можете відрегулювати налаштування монітора за допомогою екранного інтерфейсу, OSD може бути заблоковано. Ви також можете побачити фразу «OSD Locked» при спробі змінити налаштування. Деякі монітори включають опцію «Блокування екранного меню», яку ви можете увімкнути або вимкнути. Якщо ця опція доступна, просто відключіть блокування екранного меню, і ви зможете внести зміни в налаштування.

Якщо ваш комп’ютер не має опції «заблокувати», ви можете розблокувати, натиснувши і утримуючи MENU на передній або бічній панелі монітора протягом декількох секунд.

ДОВІДКА! Якщо ви спробуєте цей метод, наберіться терпіння! Для розблокування може знадобитися до п’ятнадцяти секунд.

Osd Locked використовується для опису кнопок фізичної меню, розташованих на моніторі комп’ютера. Комбінуючи безліч налаштувань, знайдених в операційній системі, і настроювані параметри, створені за допомогою екранних кнопок, користувачі можуть створювати свої персональні перегляди Nirvana. Виробники комп’ютерів створюють можливість блокування для збереження цих налаштувань дисплея.

Osd locked на моніторі  як прибрати і розблокувати за допомогою кнопок на моніторіПовідомлення з’являється, коли певна кнопка OSD утримується протягом певного періоду часу, зазвичай 10 секунд. При активованій блокування OSD кнопки не будуть реагувати. Зазвичай це робиться цілеспрямовано, щоби гарантувати відсутність випадкових змін параметрів дисплея, його можна активувати випадково, якщо щось буде прислонено до певної кнопки.

ВАЖЛИВО! Щоб вимкнути цю блокування, утримуйте кнопку ще 10 секунд, і повідомлення повинно зникнути. Якщо це не відключить блокування, можливо, несправна кнопка і потребує ремонту.

Швидше за все, він в якийсь момент дратував багатьох з вас. Ви включаєте свій монітор раз і бачите незрозуміле повідомлення, що розповідає вам про «блокування екранного меню». Він не дозволяє вам змінювати будь-які налаштування ваших дисплея, включаючи опції, призначені для відключення цього повідомлення. В основному ця помилка виникає на моніторах HP, але також з’ясувалося, що стикаються з нею і на інших брендах. Виправлення, які представлені, повинні працювати і на цих моніторах.

Osd locked на моніторі  як прибрати і розблокувати за допомогою кнопок на моніторіІнструкція як прибрати

 • Повністю вимкніть комп’ютер, а потім від’єднайте кабель монітора від порту на задній стороні корпусу комп’ютера. Знову під’єднайте кабель і переконайтеся, що штифти правильно закручені. Знову увімкніть комп’ютер і перевірте, чи відображається раніше повідомлення про те, що дисплей заблокований.
 • Перевірте керівництво, яке додається до вашого комп’ютера або монітора, і знайдіть розділ усунення несправностей, якщо ви все ще отримуєте повідомлення про блокування. Знайдіть заголовок блокування OSD і прочитайте метод, який використовується вашої конкретної моделі монітора для зняття блокування. Дотримуйтесь інструкцій, щоб розблокувати екран.
 • Спробуйте виконати спільні кроки зняття блокування, якщо у вас більше немає інструкції, що додається до монітора. Натисніть і утримуйте кнопку «Меню», розташовану в нижній частині монітора, протягом 15 секунд, почекайте, щоб побачити, зникає чи повідомлення про блокування.
 • Натисніть кнопку «Меню» ще раз, якщо повідомлення про блокування залишається на екрані. Використовуйте кнопки зі стрілками для переміщення по пунктів головного меню. Виберіть «Налаштування» або «Екранне menu», а потім знову натисніть клавішу «Меню», щоб отримати доступ до нового списку налаштувань.
 • Прокрутіть вниз до заголовка «Блокування». Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб змінити налаштування на «Ні». Натисніть кнопку «Меню» ще раз, щоб повернутися в головне меню. Перейдіть до налаштування «Вихід», а потім натисніть клавішу меню в останній раз, щоб вийти з налаштування меню і зняти блокування.
 • Як включити Osd Locked

  Osd locked на моніторі  як прибрати і розблокувати за допомогою кнопок на моніторіВаш монітор може мати функцію блокування MENU. Ця функція блокує більшість налаштувань OSD, тому вони не можуть бути змінені ненавмисно, звичайно дозволяючи вам регулювати яскравість, контрастність, канал і гучність. Щоб блокувати, розблоковувати OSD, дивіться нижче:

  1 спосіб:

  Залежно від моделі може знадобитися натиснути і утримувати «Меню» на протязі п’яти секунд або кнопку «Джерело».

  На моделях з клавішею Jog на задній панелі монітора ви зможете розблокувати OSD натискаючи кнопку LEFT десять секунд, коли з’явиться головне меню.

  2 спосіб:

  Щоб відновити заводські налаштування OSD, прочитайте повний керівництвом користувача (доступно в центрі завантаження у розділі «Підтримка»).