Весільні подарунки – епопея, здатна змусити гостей похвилюватися перед одруженням не менше, ніж наречену з нареченим. Загальний тренд серед подарунків за останні роки – це принесення дарів, створених своїми руками. Сюди домішується тенденція дарувати молодятам подарунок, виражений в грошових знаках. Все разом створило цікаву і модну ідею весільного подарунка – ощадні книжки молодятам.

Суть подарунка «Ощадна книжка молодятам»

Сам подарунок являє собою книжку, створену власноруч, в яку вкладаються гроші для молодят, з підписами – для яких цілей вони подаровані. Ощадна книжка – всього лише один з видів піднесення нареченим грошей, але цей вид один з найоригінальніших.

Книжка має незаперечну перевагу перед грошовими банками, листівками і скриньками: навіть після використання подарованих грошей, такий гарний подарунок залишиться надовго і буде нагадувати закоханим про світле свято.

Як робити?

Для створення книги своїми руками потрібно арсенал легкодоступних, але красивих дрібниць. Підійдуть будь-які милі дрібниці: гарний папір, мереживо, намистини, пір’я, стрічки, блискітки. Вибір матеріалу межує тільки з фантазією творця ощадної книжки.

Створення книжки для молодят ідеально підійде для тих, хто був запрошений на свято несподівано, і не має часу на покупку особливого подарунка. Дарувати гроші в конвертах доречно, але книжка допоможе виразити всю теплоту свого ставлення до нареченим і виділитися з натовпу інших дарувальників. Щоб створити такий подарунок своїми руками, потрібно зробити кілька простих кроків, доступних кожному.

Кілька ідей та порад

Створення основи. Книжка може бути зроблена із самих простих паперових основ. Можна взяти звичайний альбом для малювання, або окремі аркуші, які самостійно з’єднуються. Для з’єднання листів майбутньої книги підійдуть стрічки, або металеві скоби – обидва варіанти будуть виглядати ефектно.
Декорувати обкладинку книжки можна тканиною, дарунку або кольоровим папером. Головне, визначити стиль, в якому буде виконана ощадна книжка, і дотримуватися його на всіх аркушах. Молодятам може сподобатися й подарунок, зроблений з різноманітних за наповненням сторінок, але мають загальну концепцію.

Оформлення сторінок прийнято виконувати у віршах з побажаннями та вказівками подружжю, як витратити подаровану купюру. Тим, кому не пощастило з поетичним талантом, можна знайти відповідні чотиривірші в інтернеті. Книжка знайде абсолютно новий вид, коли її заповнять теплі слова побажань і любові.

Купюри вкладаються в сторінки кількома способами: можна прикріплювати тематичні зображення, роблячи кишеньку. Або книжка може бути оснащена кишеньками, зробленими з окремого матеріалу, мережива або щільного паперу.

Ощадну книжку, створювану своїми руками, можна декорувати несправжніми купюрами, приклеюючи їх до обкладинки і сторінок, створюючи додаткові цікаві ефекти.

Найголовніше, книжка повинна відображати ставлення дарувальника і дарувати позитивний настрій нареченим. У процесі створення немає ніяких обмежень, крім фантазії. Може бути, книга за стилем буде перегукуватися з декором весільного залу, або смаками молодих подружжя, такий подарунок буде унікальним, однозначно підійде для весілля і запам’ятається не тільки закоханих, а й гостям.