Особливі діти 21 століття

Практично в кожній телепередачі або інформаційних статтях згадуються діти індиго. Існує думка, що саме в 21 столітті з’явилися такі діти і це нібито нова раса. Але, якщо проаналізувати дані, писання та інші стародавні документи, то завжди з’являлися обдаровані діти, яких називали вундеркіндами або просто обдарованими. З одного боку, багато говорять про сучасний хлопчика з Гонконгу, якому тільки п’ять років, але він вже віртуозно грає на піаніно, але Пушкін теж почав писати в 9 років.

З’явилося стійке думка, що дітей індиго необхідно виховувати якось по-особливому. Але не варто забувати приказку: в здоровому тілі – здоровий дух. Навряд чи доводиться говорити про розвиток будь-яких здібностей у дитини, якщо він буде постійно голодним і мерзнути взимку.

Особливі діти 21 століття У той же час відмічено, що сучасні діти потребують особливої уваги. Малюк, який тільки почав ходити, вже переконаний у своїй бездоганності, і тільки з’являється перша проблема – відразу замикається. Діти перестали слідувати стереотипам і навіть не намагаються зрозуміти, що таке авторитет. Батькам важко, адже вони не можуть зліпити з своїх нащадків те, що вони хочуть, по суті, вони отримують в пелюшках повністю сформовану особистість.

Ніхто не заперечує думку, що сучасні діти зовсім відрізняються від молоді, яка була ще 20 років тому. Зараз діти більше керуються інтуїцією, не намагаються пройти шлях через помилки і проби. Деякі діти навіть можуть читати думки, володіють даром ясновидіння.

Часто можна помітити, що навіть малеча абсолютно не бояться говорити своєї думки, не соромляться висловлюватися і навіть не відчувають страху смерті.

Правильно ставлення до дітей

Особливі діти 21 століття

Але, незважаючи на всі особливості сучасних дітей, батьки повинні сприймати свого малюка, як особистість. Батьки не повинні тренуватися на своїх дітей, задовольняти свої особисті нереалізовані амбіції. Навпаки, батьки повинні все зробити, щоб розвинути здібності свого малюка, але робити це обережно і не перевантажувати його психіку, ніякого тиску.

Більше спілкуйтеся зі своїми дітьми, адже всі вони, в незалежності від індивідуальних особливостей, ще й діти реклами, які найчастіше виховуються на інформації, одержуваної з телевізійних програм та інтернету. Але ця інформація не зможе замінити батьківську любов і живе спілкування. Сучасні діти набагато талановитіші нас, батьків, мають більш зріла свідомість, але навколишній світ теж має величезне значення на формування свідомості малюка, тому допоможіть дитині не розтратити свій потенціал і можливості.