Купуючи цей пристрій, кожен користувач забезпечений легким використанням і максимально ефективної прибиранням. Однак якість усунення бруду буде залежати від моделі та її технічних характеристик. Щоб зробити доцільний вибір на покупці розберемо окремо параметри і з’ясуємо, які з них краще.

Парова швабра для дому

Зміст статті

 • Парова швабра для дому
  • Принцип роботи, основні характеристики
  • Різновиди парових швабр
  • Як вибрати парову швабру
 • Переваги парових швабр
 • Яка парова швабра найкраща — рейтинг

Призначення, мабуть, зрозуміло — застосування в побуті не тільки для загального очищення поверхонь, але і для ліквідації забруднень, бактерій, вірусів та інших небезпечних мікроорганізмів для оточуючих людей. Тепер необхідно розглянути питання, пов’язані з тим, як це відбувається.

Принцип роботи, основні характеристики

Як і в багатьох конструкціях, відтворення робочого процесу досить простий і легкий для розуміння. Справа в тому, що він характеризується як подача через нижній ділянку приладу водяної пари, причому гарячого. Це керується спеціальним регулятором, який гарантує безпеку в очищенні різних просторів. Відповідно, щоб парове освіта виникло, всередину споруди вбудовані як нагрівальний елемент, так і ємність, призначена для рідини.

Коли користувач включає агрегат, то відбувається наступне: перший з названих компонентів системи нагрівається, що сприяє зміні речовини з рідкого стану в пароподібний. Згодом чого новоутворення переміщується з приладу назовні через спеціальний отвір. Все це супроводжується температурою, що дорівнює 100 градусів тепла. Такий показник потрібен для того, щоб без різних труднощів знищити навіть найскладніші забруднення і прибрати з поверхні усю микроорганику. Крім цього, пристрій годиться для очищення різноманітних поверхонь. В список входить: лінолеум, керамічна плитка, ламінат, а також можливість використання для килимових покриттів та меблевої оббивки.

УВАГА! Для здійснення збирання не рекомендується застосовувати миючі засоби. Це гарантує відсутність шкоди не тільки для самої людини, але і для предмета, який підлягає очищення.

Що стосується прийнятних характеристик:

 • Потужність. Чим вище показник, тим швидше нагрівається, а також відбувається збільшення кількості часу для роботи без перебою.
 • Безперервний процес. Це залежить від попереднього пункту — при середньому швабра може працювати від двадцяти хвилин. Після чого необхідний невеликий відпочинок для охолодження агрегату, він звичайно дорівнює часу роботи.
 • Об’єм резервуара. Площа квартири впливає на значення. Для невеликого простору підійде і 300 мілілітрів. Відповідно, для більшої — не менше 500 мл Крім цього, варто розуміти, що, якщо невисокий обсяг, то доведеться частіше заповнювати бак в процесі заняття.

Різновиди парових швабр

Розглянемо докладно кожен можливий варіант:

 • Класичні — стандартні моделі, які необхідні для використання в очищенні всіх статевих покриттів. Вони користуються попитом серед власників житлових приміщень. Так як за допомогою цього пристрою легко можна провести дезінфекцію, а також повну ліквідацію бруду і плям навіть в самих жирних місцях.
 • Ергономічні. Виділяються серед інших виробників своїм компактним виглядом і досить невеликою вагою. Завдяки даним фактом, прилад відмінно справляється з усуненням не бажаних засмічень у важкодоступних кутах. Для спрощення використовується кругла насадка і не тільки. Апарат оснащений безліччю функцій, які дозволяють виконувати оперативно і якісно роботу.
 • З додаванням електричного віночка. Головною особливістю є здатність прибирати навіть найдрібніші частинки сміття. Це робить чищення поверхонь максимально продуктивною.
 • Крім вищеописаних відмінностей існує ще одна, яка залежить від джерела електроенергії:

  • Дротові. Вважається менш універсальним видом. Це пояснюється тим, що неможливо дію у вуличних умовах, де немає поблизу розетки з живленням. Однак, незважаючи на представлений недолік, такі швабри мають набагато більшу потужність, ніж інші. Отже, вони інтенсивні у сфері забезпечення пара. Часовий відрізок для розігрівання менше, що теж не може не порадувати користувача. Порівняно з таким виглядом, цей має невелику собівартість, а значить і доступність для більшості людей.
  • Бездротові. Процес здійснюється за рахунок акумуляторних батарей (їх необхідно заряджати майже після кожного використання). Як вже говорилося, потужність у них менше, ніж у провідних. Зате зручність у застосуванні перекриває всі недоліки. З їх допомогою можна забиратися як в будь-яких приміщеннях, так і на відкритій місцевості, тобто без енергії. ДОВІДКА! Існує тимчасова обмеженість в роботі — приблизно від 20 до 50 хвилин починаючи з першого заряджання.

  Як вибрати парову швабру

  Звичайно ж, вибір буде залежати від ваших уподобань, які повинні сформуватися на основі наступних параметрів:

  • Вартість виробу. Ваш бюджет безпосередньо впливає на вибір. Деякі можуть дозволити собі дорогий варіант пристрою, а іншим людям можливе придбання заради мінімального виконання функцій.
  • Потужність. Наприклад, якщо показник буде змінюватись близько 1200 Вт, тобто можливість після включення проходження від однієї до двох хвилин. А при 1500 Вт вже після 30 секунд.
  • Тривалість для використання після перерви. Потужні конструкції здатні працювати від 45 хвилин до однієї години байдужих перебоїв і відпочинку. А інші агрегати можуть здійснювати діяльність лише 15-20 хвилин, після чого їм потрібен час для охолодження всіх внутрішніх елементів системи. Це необхідно для забезпечення подальшої працездатності.
  • Звертати увагу слід і на обсяг резервного бака. Показник позначається на габаритах всього споруди. А залежить від площі поверхні, що очищається.
  • Якість води. Це важливо знати, оскільки в деяких моделях немає фільтрів, які б очищали рідина. І саме в цьому випадку доведеться оснащувати ємність дистильованою водою, яка попередньо проходила процес очищення. У ситуаціях, коли компонент вже вбудований в швабру, слід розуміти, що рано чи пізно його треба буде замінювати на новий, так як вони з часом експлуатації погіршуються.
  • Крім цього, бажано не забувати про такі характеристики, як надійність виробника. Перед придбанням задуманої покупки рекомендується познайомитися з відгуками, які йому притаманне від інших користувачів.
  • Комплектація, склад додаткових щіток.
  • Якість матеріалу, з якого виготовлено пристрій. Бажано уникати ті, які легко піддаються до стресу, удару.

  ДОВІДКА! Уникайте тендітних, тонких і ненадійних структур.

  Переваги парових швабр

  Коли ви вже приблизно уявляєте про те, як належить працювати зі шваброю, можна вивчити переваги, які налаштують вас на позитивний лад.

  • По-перше, варто підкреслити в черговий раз, що дана прибирання є екологічно безпечною, так як в її застосування не входять хімічні реагенти. Тому можна не турбуватися про можливе заподіяння шкоди для вас, оточуючих людей і меблів.
  • Наступний пункт випливає з попереднього, так як через непотрібність у додаткових коштах, економиться бюджету в сім’ї.
  • Багатофункціональність. Найчастіше в комплект входить безліч насадок, у кожній з яких різне призначення. Наприклад, є можливість відтворення прибирання в машині, офісі, на кухні, очищення вікон і стекол, а також паркету. Так що пристрій вважається універсальним з-за величезних досягнень.
  • Стовідсоткова ліквідація небажаних запахів, ароматів. Пилові кліщі і шкідливі мікроорганізми теж усуваються без праці.
  • Зручність в експлуатації і мобільність. Деколи для особливої групи людей процес прибирання є складним. Однак не в цьому випадку. Тут же надається досить довга рукоятка, з якої не потрібно нахилятися. Це позбавляє від болю у спинному відділі, що гарантує відсутність швидкої втоми.
  • Для взаємодії і боротьби з забрудненнями будь-якої складності винайдено регулювання температури при подачі пари — свідчить високу якість очищення.
  • Дизайн сучасного вигляду.

  Яка парова швабра найкраща — рейтинг

  Для полегшення у вашому майбутньому виборі, представлений список кращих виробників, до яких можна дотримуватися.

  ДОВІДКА! Варто розуміти, що собівартість конструкції безпосередньо залежить від кількості властивих їм функцій.

  • Першою моделлю є Kitfort. Тут ви можете виявити досить високу потужність, яка дорівнює більше 1500 Вт. Отже, тривалість складає до 30 хвилин. Знаходиться в невеликій ваговій категорії з кабелем в 5 метрів.
  • H2O Mop X5. Агрегат з середньою силою в 1300 Вт. Зі своєю функцією справляється на відмінно, проте, не може похвалитися надійним матеріалом і кількість споживання електроенергії.
  • ENDEVER. Досить бюджетна модель з потужними показниками (1700 Вт). Забезпечення безперебійної роботою в 45 хвилин. При цьому максимально мала вага — 2 кілограми. Користувачі позначаються про неякісне його матеріал — пластик.
  • Black&Decker. Варіант з двома видами насадок — прямокутна і трикутна, які можуть змінюватися. Три режиму для регулювання пари, а також знімна ємність для рідини в наявності.

  Тепер ви знаєте парова швабра яка найкраща рейтинг, який наведено вище, допоможе вам в цьому розібратися і зможете вибрати кращу для прибирання в будинку.