Передбачення на 2018 рік для Собаки за східним гороскопом

Люди, народжені в рік Собаки, відрізняються щирістю і чесністю, тому вони обов’язково знайдуть спільну мову з господинею наступаючого року – вогненної Мавпою.

Гороскоп 2018 для Собаки цілком сприятливий, але лише в тому випадку, якщо вона не стане чекати настання дива, склавши лапки, а буде працювати і боротися за своє щастя. Виявляйте старанність і терпіння, і удача обов’язково посміхнеться вам.

По частині здоров’я і самопочуття китайський гороскоп Собаки на 2018 рік не передбачає особливих проблем або неприємностей. Люди, народжені під цим знаком, будуть активні і дієздатні, особливо в тому випадку, якщо вони не мають шкідливих звичок, дотримуються режиму дня і повноцінно харчуються.

Лише в осінньо-зимовий період собаки можуть бути схильні до простудних захворювань, але, заздалегідь зміцнивши імунну систему, таких проблем досить легко уникнути.

У фінансовому плані на наступний рік буде досить стабільний. Вам навряд чи вдасться раптово стати мільйонером, проте дохід буде постійним, що дозволить грамотно розпоряджатися грошима, відкладаючи деякі суми на літній відпочинок або яке-небудь значне придбання.

При цьому будь-які витрати слід робити обдумано, ретельно зваживши всі плюси і мінуси, які спричинить за собою та чи інша покупка. Те ж саме стосується і будь-яких серйозних інвестицій – вони ні в якому разі не повинні бути ризикованими або неперевіреними.

Китайський гороскоп для Собаки на 2018 рік є сприятливим для кар’єрного зростання. Будьте уважні і не пропустіть можливостей, які піднесе вам доля, так як вони можуть виявитися дуже перспективними.

Однак обов’язковою умовою для цього є працьовитість і відповідальність. Ці якості повинен проявити кожна людина, яка бажає побудувати кар’єру та досягти висот у своїй професійній діяльності.

Крім того, східний гороскоп на 2018 рік для Собаки обіцяє їй успіх в любовних справах. У вас будуть всі шанси зустріти свого супутника (або супутницю життя, якщо ви все ще самотні, або ж зміцнити вже наявні відносини.

Виявляйте всілякі знаки уваги, робіть приємні сюрпризи своїй другій половинці, будьте завжди щирі, і вам неодмінно дадуть відповідь взаємністю, яка стане запорукою міцного сімейного щастя.