Збираючись купувати автомобіль на авіто або інших сайтах, варто дізнатися історію його обслуговування, скільки було господарів, чи є він в угоні і багато чого ще. Машина – придбання дороге, тому важливо взяти її у господаря, який стежив за нею, а не у перекупника, метою якого є отримання прибутку.

Перевірка авто за номером телефону

Інтернет і профільні газети рясніють оголошеннями про продаж транспорту. Судячи з відгуків, серед користувачів популярні такі автомобільні майданчики, як drom, авіто та інші. Але як же розібратися, з ким доведеться мати справу? Перевірка машини за номером телефону – перший спосіб, до якого варто вдатися перш ніж дзвонити продавцю. Для цієї операції знадобитися доступ до інтернету. Зараз в мережі є велика кількість сайтів, де можна отримати різного роду відомості, ввівши мобільний.

Так можна перевірити перекуп за номером телефону, так як можна буде подивитися кількість пропозицій з продажу, прив’язаних до нього. Простий обиватель змінює транспортний засіб не частіше, ніж раз у два роки, а то і рідше. Не виключено, що можуть виникнути ситуації, коли людині не сподобався придбаний транспорт або терміново знадобилися гроші, але це виняткові випадки. До того ж, у такого власника не буде значитися багато машин на продаж.

Перевірити продавця за номером телефону

У деяких виникає питання, чи потрібно перевіряти продавця перед покупкою. Справа в тому, що перекупники намагаються наживатися на довірливих покупцях, адже продавати товар – це їх професія. Які проблеми з’являться у нових власників з покупкою, їх не хвилює. Їх автомобілі завжди доглянуті і відполіровані до блиску. Це ще один спосіб розпізнати перекупника, адже у справжнього власника машина завжди в роботі, тому вона не може виглядати ідеально. Значить визначити перекуп за номером телефону – це убезпечити себе від неякісної покупки.

Перевірити продавця за номером телефону можна на спеціальних сайтах в інтернеті. Там треба буде ввести стільниковий, після чого висвітяться оголошення, до яких він прикріплений. Якщо їх кількість перевищує два, то, найімовірніше, це перекуп. Подібні інтернет-портали хороші тим, що вказують інформацію, яка розміщена в даний час і ту, яка знаходиться в архіві. Навіть якщо людина продала всі авто, буде відомо, наскільки часто він це робить.

Пошук оголошень за номером телефону

На популярних сайтах, де розміщені відомості про продаваних автомобілях, наприклад, авіто, не можна знайти оголошення, знаючи стільниковий. Для цього існують спеціальні сторінки у всесвітній мережі, наприклад, av100. За ним можна перевірити, де зустрічається цей мобільний. Крім цього, знайти оголошення за номером телефону можна, забивши цифри в будь-який пошуковик. З великою ймовірністю він видасть посилання, де зустрічаються такого роду відомості.

Перевірка авто з держ. номером безкоштовно

Кожна людина перед тим як купувати транспортний засіб, хоче бути впевненим, що з ним все добре. Сумнівно, що продавець буде розповідати про те, скільки разів машина потрапляла в аварії або, може бути, тонула. Адже така інформація різко знизить шанси продати авто. Крім того, існує ймовірність, що можна купити авто, що перебуває в заставі або лізингу. Не виключено, що автомобіль міг використовуватися як таксі.

Шукати інформацію знову-таки можна через інтернет. Перевірити автомобіль з держ. номером безкоштовно можна на спеціалізованих порталах з зручним розширенням або встановити спеціальну програму. Отримана інформація розкриє всю попередню історію: від покупки в салоні або реєстрації на митниці до даного часу. Крім того, ви також можете перевірити техогляд. Недобросовісні торгаші або перекупки не в силах виправити такі дані, тому буде відомо про всіх дефектах транспортного засобу.

Відео: перевірка перекуп по телефону