Для всіх молодят перша шлюбна ніч несе певне таїнство. Це подія, яка зближує двох людей, тільки що вступили в шлюб. В сучасному світі люди не соромляться говорити про сексуальні стосунки, тому багато цікавої інформації можна дізнатися в мережі інтернет.

У кожній релігії є певні правила і норми з приводу статевих стосунків до весілля і за першої шлюбної ночі. Традиції цієї події різноманітні. У цій статті хотілося б поговорити про те, як проходить перша шлюбна ніч у народів Ісламу і циган.

Чому тема першої шлюбної ночі настільки актуальна

В Ісламі вітається пізнання істини, а люди звертаються і зверталися до Пророку Мухаммаду саме з цією метою. Це були не тільки питання загального характеру, але і питання про особисте життя. Багато жінок зверталися з питань шлюбних відносин.

В наш час з-за доступності непристойної інформації не всі мусульмани дотримуються меж Шаріату. Багато можуть згрішити і вдатися сексуальним утіхам до шлюбної ночі.

В Ісламі таке діло вельми карається, так як кажуть, що согрішив, в цьому плані людина, крім того, що накликав біду на себе, партнера і всю свою сім’ю, ставить під загрозу чистоту продовження роду. Майбутнє потомство може народитися не зовсім здоровим, або діти будуть нещасливими, тому що народжуються від грішної людини.

Для того щоб шлюбні узи були міцними, щоб народилося здорове потомство, і новоспечена сім’я була щаслива, в Ісламі є заборона на статеві стосунки до шлюбу. Молодь особливо повинна бути присвячена в це, тому що з доступністю порнографічних фото – та відеоматеріалів дуже складно достукатися до свідомості підростаючого покоління.

Перша шлюбна ніч у кавказців

У жителів Кавказу дуже гарні традиції, які збереглися і в наш час. Це ж стосується і обряду одруження, а також шлюбної ночі молодята. Для порівняння можна розглянути кілька мусульманських народів.

Перша шлюбна ніч чеченців

Проходила на третій день весілля – тільки тоді молодят залишали наодинці. Для того щоб зробити шлюбний обряд, наречений одягав костюм, який свідомо дарували рідні нареченої, і йшов у відведене місце. Жінка вже повинна бути в кімнаті (проводять її туди заміжні подруги).

Перед інтимною близькістю наречений обов’язково мусить відкрити Коран і помолитися. Потім книга покривається полотном, і починається акт зближення і позбавлення невинності. Він є обов’язковим для тих, хто знав один одного до весілля.

Як проводять шлюбну ніч в Дагестані

З ранніх років в Дагестані дівчаток готують до шлюбної ночі, точніше до боїв, які і досі проводять в деяких аулах. Перша шлюбна ніч доводить, що чоловік, який переміг жінку, її гідний. Справа могла доходити до саден, подряпин і іншого. Родичі ж за цим дійством могли тільки підслуховувати або ж підглядати.

Дівчину голили наголо, а після цього на все тіло наносили жир. Одяг був з безліччю вузликів, які наречений повинен був розв’язати під час бою. Наскільки довго наречена зможе оборонятися, настільки її і поважали. Використання будь холодної зброї доводило слабкість чоловіка і не віталося.

Траплялося, що чоловік не перемагав – тоді дійство відкладали ще на один день.

Таїнство першої шлюбної ночі у вірмен

 

Перша шлюбна ніч у мусульман і циган зазвичай проходить без демонстрації простирадло з плямою крові нареченої в доказ її цнотливості. В ісламі це не схвалюється, навіть заборонено Шаріатом. У вірмен в деяких сім’ях ця традиція, як не дивно, збереглася.

Причому простирадло у вірмен показували не тільки родичам нареченого, але і всім, хто захотів подивитися — її вивішували на вулиці у дворі будинку. Навіть сусіди могли впевнитися, що наречена до весілля була незайманою.

Не заборонялося під час інтимної близькості стояти під дверима молодят. Це могли довірити куховарці або подруги нареченої, яка потім усіх сповіщала про кінець процесу.

Обов’язково все дійство відбувалося в будинку нареченого. Для цього його родичам доводилося на час залишати житло. Вранці чоловікові необхідно було тихенько втекти. Увечері ж, якщо ніч пройшла вдало і цнотливість новоспеченої дружини підтвердилося, наречений відвідував батьків нареченої. Самій дівчині він дарував срібні монети з яблуком, а її батьків обдаровував вином, куркою, червоними яблуками і коньяком.

Після цього у вірмен свято продовжувалося, тільки причиною його вже була «чистота» нареченої, а не саме весільне торжество.

Перша шлюбна ніч у азербайджанців

Так як цей народ мусульманської віри, а в Ісламі дуже важливо, щоб жінка була незайманою до заміжжя, то родичі нареченого чітко стежили за тим, щоб ця умова була виконана. У свою чергу, енгя (жінка) повинна була її просвітити у всіх питаннях на цю тему. Статевою вихованню надавалось велике значення.

В Ісламі не бажано доводити невинність дівчини, виносячи простирадло на огляд, але у азербайджанців, як і у вірмен, такої традиції дотримуються до цих пір.

Наречений мав повне право повернути наречену її батькам і розлучитися на наступний же день, якщо не виявить кривавого плями на простирадлі. Були ще й крайні заходи, коли карали не тільки наречену, але і енге (дружина старшого брата), тому що не встежила і неправильно виховала, тим самим не виконала своє призначення.

Як проходить перша ніч молодята у циган

Основний обряд у циган на весіллі — «винос честі». Такого значення перша шлюбна ніч отримує, тому що для всієї родини нареченої буде надзвичайно важливий результат подій, адже якщо дівчина не була невинною, то її сім’я буде назавжди зганьблена. Сама ж вона з працею, а, можливо, і зовсім не зможе знайти собі чоловіка.

Наречений іде зі своєю нареченою і трьома жінками в покої, де і відбуватиметься перевірка дівчата на невинність. Існує кілька версій того, як у циган відбувається обряд позбавлення невинності під час шлюбної ночі:

  • Молодята йдуть в окрему кімнату, а жінки залишаються за її дверима. Коли доказ невинності (простирадло з плямою крові) буде у них на руках, жінки можуть винести її всім на огляд;
  • Жінки самі позбавляють наречену невинності, намотавши на палець простирадло. Нареченому дозволено тільки спостерігати, але ні в якому разі не торкатися;

У циган обряд першої шлюбної ночі закінчується досить незвично. Простирадло кладуть на піднос, засипаючи її червоними стрічками, які потім можуть взяти собі всі родичі нареченого.

Сім’я з боку нареченого по закінченні обряду дякує батька з матір’ю нареченої за те, що виростили пристойну дочка. Потім батьків з обох сторін благословляють іконою. У циган обов’язково повинні бути великі сім’ї, тому не обходиться і без побажань безлічі спадкоємців, головне, здорових і міцних.

З цього моменту молодят можна вважати справжніми чоловіком і дружиною.

Люди всіх цих національностей шанують традиції предків і по сей день, тому що вважають, що тільки так можна прожити довге і щасливе життя в шлюбі. У мусульман і циган не допускається розлучення. Навіть якщо зрадив чоловік – можна пережити, але якщо зрадила жінка, то вона зганьбила весь свій рід, який після цього її може не прийняти. Хто знає, може бути шлюб і зберігається на все життя, тому що шанують традиції першої шлюбної ночі, і жінка зберігає невинність для свого єдиного чоловіка.