Не так давно пройшов найяскравіший і казковий день у вашому житті – весілля. Стільки емоцій, любові і щастя відчували молодята один до одного. Але весілля пройшла, і настала нова життя. Сімейне життя.

Перші три роки шлюбу – це найбільш відповідальний час у новоспеченої сім’ї. Саме в цей проміжок часу відбувається притирання, молодята пізнають один одного краще з різних сторін. Але перший рік після весілля є найважчим і найбільш важливим у їхньому житті.

1-й рік заміжжя

Що ж відбувається? Чому до весілля цілковита ідилія, а потім світ перевертається з ніг на голову. Невже штампи в паспортах щось міняють?

Насправді, все не так страшно. Так, у молодої сім’ї з’являється багато питань. У них відбуваються зміни. Старі звички одне одного, про яких не знали партнери, стають неприємними і незрозумілими. У дружини з’являється багато справ: готування, прибирання, турбота про чоловіка і при цьому потрібно встигати стежити за собою. Вона починає тиснути на чоловіка, відбуваються скандали з-за не повішеною полиці. Це все природно, але не страшно. З усім можна впоратися. Головне, не забувати, заради чого ви разом. Адже на першому місці повинна стояти любов.

У конфліктних ситуаціях потрібно зберігати спокій. Намагайтеся уникати криків і тиску. Просто про все треба говорити і домовлятися. Ніколи в сварках не дорікайте партнера, не згадуйте старі образи, які ви пробачили. Адже ви ж їх пробачили. Не варто згадувати і приплітати родичів і друзів. А особливо порівнювати вашу другу половинку з кимось ще. Це дуже погано може вплинути на ваші відносини. До всього ставитеся спокійно, адже при крику співрозмовник майже не засвоює інформацію, яку намагаються до нього донести.

Вчені давно довели, чим тихіше ви говорите, тим краще партнер чує і сприймає все, що ви говорите.

Не сваріться через дрібниці

Також, намагайтеся миритися до того, як ляжете спати. Почуття злості і образи несуть тільки негативний вплив, тому від цього потрібно рятувати відразу. Набагато приємніше засипати в обнімку, ніж відвернувшись один від одного.

Іноді настає момент, коли зі своїм партнером стає нудно, нецікаво і хочеться проводити з ним менше часу. Насправді, це теж не страшно і природно, як би дивно не було. Особистий простір необхідно кожній людині. Сходіть кожен окремо до своїх друзів, а після, вам буде тільки приємно поділитися яскравими подіями один з одним.

Не забувайте, що шлюб руйнує буденність і повсякденність. Коли проживаєш «день бабака», то входиш в стан, коли все дратує. Відносини постійно потрібно освіжати. Займайтеся чим-небудь разом. Ходіть в парки, катайтеся на каруселях, готуйте удвох, вчіть мови. У світі стільки всього цікавого, чим можна зайнятися. Тоді вам точно не буде нудно один з одним!

Найчастіше, головна проблема в сім’ї – нестача фінансових коштів. Начебто, вас стало двоє, а значить два доходу, фінансів але чомусь немає. Вся справа в тому, що всі гроші йдуть на облаштування будинку й затишку. Не варто зневірятися, інвестиції окуплять вкладення. Подумайте, як можна примножити дохід, або ж десь заощадити. Зараз існує дуже багато ідей для заробітку. Варто просто добре подумати і пошукати варіанти.

Це лише кілька порад як зберегти стосунки в родині. Головне, пам’ятайте, що ви один для одного створені. Пам’ятайте завжди, що ви любите один одного. І не забувайте, що хороший і щасливий шлюб ґрунтується на повазі та довірі.