Змішання культур завжди дає нові паростки. Ось і у випадку такої традиції, як весільна підв’язка нареченої сталося подібне. Звичай не є споконвічно російським. Сьогодні важко сказати, хто спочатку був прабатьком цієї весільної традиції. Одні джерела вказують на Америку. Інші – на Європу.

Достеменно відомо, що сама підв’язка вперше з’явилася у Франції. І на той момент мала практичний характер. Кожна жінка знає, що цей аксесуар в свій час був підтримкою для панчіх. Річ, як ви самі розумієте, незамінна.

Але йшли роки. Мода змінювалася. І, зрештою, підв’язка втратила себе, як необхідний жіночий атрибут. Проте, до цих пір багато кокетки носять панчохи з підв’язками, підкреслюючи тим самим свою жіночність і створюючи якусь інтригу.

Ви не повірите, але настільки жіноча інтимна деталь туалету, за роки свого існування обросла великою кількістю історій і навіть казусів. І деякі з них мають пряме відношення до сьогоднішнього весільного ритуалу.

Що криється за минулими століттями

Самим допитливим цікаво буде дізнатися, що колись дуже давно в Північній Англії існувала традиція, згідно з якою весільні гості чоловічої статі знімали з ноги підв’язку нареченої, ще не відійшла від вівтаря.

Тільки уявіть, яке стовпотворіння творилося в той момент. Кожен прагнув бути першим. Адже підв’язка обіцяла щасливчику найближчим часом влаштувати своє особисте життя. В такій тисняві багато отримували травми, у тому числі і наречений, і наречена.

Є ще один цікавий історичний факт. У далекому дев’ятнадцятому столітті молоді люди, не обтяжені сім’єю, влаштовували перегони від церкви до дому нареченої. І перший, хто приходив до «фінішу», знімав з ноги підв’язку нареченої.

Пізніше такий звичай став вважатися непристойним. Ось тоді і були переглянуті правила цієї традиції.

Ще трохи історії

Слід віддати належне такого інтимного аксесуару, як підв’язка. Все в тій же далекій Англії в середині чотирнадцятого століття стався випадок, який ознаменував надалі зародження найстарішого нині ордена, що носить назву цього жіночого атрибута.

Уявіть собі бал, палаючі свічки, музика і танцюючі пари, серед яких були король Едуард III і графиня Солсбері. І раптом, в якийсь момент з ноги цієї історично відомої дами спадає підв’язка.

Казус по тим часам схоже аморального вчинку. Але, як вчинив король. Цей мудрий чоловік підняв підв’язку, надівши її на свою руку. І вимовив сакраментальну фразу, що стала згодом гаслом самого благородного Ордену. Едуард III докорив всіх присутніх, сказавши, що соромно має бути тим, у кого в цей момент пробігли брудні думки.

Ось такі історичні факти, які, мабуть, будуть цікаві дівчатам, які вирішили продовжити традицію, що прийшла до нас крізь століття.

Що потрібно знати нареченій

А тепер повернемося до сьогоднішніх днів. Так, панчохи з підв’язками пішли в минуле. Але, наречена раніше дарує цей аксесуар. Як правильно провести обряд, знає далеко не кожна дівчина.

Насамперед, варто сказати, що підв’язка може бути як одна, так і дві. Тут головне не помилитися. Та підв’язка, яку одягають на праву ногу, носить назву «щаслива». Саме її завершення весільного застілля знімає наречений і кидає у натовп молодих людей.

Інша, та, що на лівій нозі, по-перше, має бути розташована трохи вище першої. І, по-друге, залишається на пам’ять дружину в якості талісмана, зняв настільки інтимний аксесуар в першу шлюбну ніч. Цю підв’язку називають «медової».

Як проходить ця весільна традиція. Наречена ставить свою праву ногу на якесь підвищення і оголює її трохи вище коліна. Наречений же знімає підв’язку і кидає її присутніх поблизу неодруженим чоловікам. Той, хто виявився найспритнішим, згідно з повір’ям, в найближчому майбутньому знайде свою другу половину.

Сюрприз, який не чекає ніхто

Хочете здивувати оточуючих? Це зробити зовсім нескладно. Намалюйте в своїй уяві таку картину. Наречений знімає підв’язку, а під нею… тату. Причому татуювання повністю ідентична цієї інтимної деталі.

Погодьтеся, такого не чекає ніхто. Може бути тільки ваш суджений. Тату у вигляді підв’язки не несе в собі якогось певного сенсу. До речі, така татуювання на нозі говорить лише про сміливості її власниці.

Дівчини з тату у вигляді підв’язки, як правило, чуттєві і позбавлені зайвої скромності. Татуювання такого роду зазвичай відрізняється своєю естетикою. І важливу роль тут грають виключно деталі.

Тату у вигляді підв’язки може повністю повторювати всі тонкощі свого реального прототипу. Але, немає межі досконалості. І фантазія виводить на нові рубежі. Багато пані прикрашають себе тату, де підв’язка не має нічого спільного зі своїм класичним видом, наприклад тату у вигляді ланцюжка або нотного ряду.

Якщо ви готові до такого сміливого рішення, то можете вже сьогодні відвідати тату салон і піднести сюрприз своєму коханому.

А наступна інформація зацікавить тих, хто воліє створювати унікальні речі своїми руками.

Як залишитись неповторною

Підв’язка нареченої може бути куплена практично в будь-якому магазині. Але, багато хто все ж намагаються виділитися із загального числа наречених, взявши в руки голку і нитку. Створити щось своє, не має аналогів, — ось що рухає дівчиною, яка вирішила зайнятися виготовленням такого потрібного атрибуту.

Весільна підв’язка нареченої своїми руками виготовляється з:

  • Всіляких мереживних стрічок, виконаних на основі стрейчу;
  • Різних штучних квіток;
  • Пір’я;
  • Декоративних ланцюжків;
  • Брошок.

Також знадобляться нитки, клей і невеликий кружечок повсті. Технологія виготовлення дуже проста.

Необхідно зробити відповідні заміри окружності стегна трохи вище коліна. Від приготовлених мережив треба відрізати дві третіх отриманого значення. Кінці матерії повинні бути зібрані у вигляді гармошки, після чого склеєні клеєм.

Наступна дія – ланцюжок слід з’єднати безпосередньо з самим мереживом. І знову справа пускається клей. Далі на звороті підв’язки потрібно закріпити той самий кружечок повсті. На ньому згодом буде триматися квітка або будь-яке інше прикраса, що для вас краще.

Ах, ця весілля!

Не важливо, чи купите ви підв’язку або ж зробите самі. Значення має тільки одне – ваш шлюб. Хай дні, проведені разом з чоловіком, будуть для вас осяяні тільки щастям. Залишається додати лише одне – рада вам та любов!