В наш час, для більшості країн молодих осередків суспільства існує підтримка держави у вигляді материнського капіталу. Звичайно, дуже важливо, щоб і в майбутньому така програма підтримки продовжувала існувати. Але ще до кінця не відомо остаточний варіант програми. Наприклад, пропонують збільшити розмір виплат до 1500000 млн. рублів і продовжити термін програми. Тільки в цій програмі буде введено правило, видавати допомогу багатодітним сім’ям.

Якщо програму продовжать, то з 2017 року отримувати сертифікати будуть тільки ті сім’ї, у яких народилася третя або четверта дитина до 2026 року. Також під цю програму потрапляють сім’ї, які всиновили як третього, так і наступної дитини до 2026 року. Автори даного законопроекту вважають, що така програма зможе поліпшити демографічну ситуацію в країні. До речі, сім’ї з декількома дітьми, що живуть в маленькій квартирі, повинні будуть витрачати материнський капітал на придбання більш комфортного та просторого житла.

Зміни в материнському капіталі на майбутній рік

Судячи з останніх новин, президент РФ хоче, щоб у 2017 році капітал на дітей отримували лише ті сім’ї, з рівнем середнього доходу. Ці гроші таким сім’ям потрібні більше ніж іншим. Це означає, що матеріальна допомога для даних сімей буде надаватися за адресно. Для інших сімей, у яких дохід вище середнього, материнський капітал планується скасувати в наступному році.

Як буде використовуватися материнський капітал в 2017 році

До кінця 2016 року можна витрачати гроші материнського капіталу на :

— дитяче освіта;

— пенсійний накопичувальний депозит для мами;

— купівля житлової площі.

Тепер, існує ймовірність того, що при продовженні в 2017 році програми материнського капіталу, залишать єдиний пункт, це покупка нерухомості. Хоча депутати висували на розгляд різні варіанти, такі як: виділення коштів на лікування дитини або допомогу підприємцям-початківцям. Але затвердити хоча б один із запропонованих проектів так і не вдалося.

На закінчення можна сказати, що в разі продовження виплати материнського капіталу в 2017 році, то сума буде близько 500 тис. рублів. Ця цифра приблизна, точніше можна дізнатися на сайті Пенсійного Фонду Російської Федерації. Найбільш вірогідним варіантом використання цих коштів, буде поліпшення житлових умов для потребуючих сімей.