Новий платіж на капітальний ремонт багатьом здається несправедливим. Ця сума необхідна бюджету для того, щоб приводити в повний порядок багатоквартирні будинки і мешканці могли насолоджуватися безпечними квартирами, не поточними дахами і функціонують ліфтами. Насправді достатньо велика кількість людей можуть легко знизити ці виплати, скориставшись своїми законними правами, для цього достатньо лише дізнатися, які є пільги на сплату внесків на капітальний ремонт в 2017 році.

Чи треба платити?

Багато хто в першу чергу просто забувають про нові внески, вони не хочуть виплачувати і вибирають найлегший варіант, викидати квитанції. Насправді це далеко не вирішення проблем, адже борг в даному випадку буде лише збільшуватися. Варто зазначити, що обов’язок сплачувати за цим квітку обов’язково прописана для кожного власника багатоквартирного будинку, тому не варто розраховувати, що про платіж можна просто забути.

Виплачувати цю квитанцію кожен місяць обов’язково мають власники приміщень. Розраховується сума виходячи з того, скільки квадратних метрів займає квартира. Іншими словами, власники великий житлоплощі обов’язково будуть отримувати квитанції на великі суми, ніж власники компактних одиничок.

Які бувають пільги

Є кілька варіантів пільг, які можна активно використовувати різним категоріям громадян. Природно, спочатку необхідно довести, що власник відноситься саме до цього соціального прошарку населення. Варто вибрати один з варіантів:

  • Субсидія. Вона виплачується в тому разі, якщо оплата комунальних послуг потребує великої суми, ніж прожитковий мінімум в конкретному регіоні
  • Може виплачуватися компенсація. А саме 50 відсотків інвалідам, чорнобильцям, учасникам ВВВ, а також ветеранам.
  • Федеральні пільги поширюються на всіх літніх людей та інвалідів
  • Чоловік, старше 80 років, повністю звільняється від виплат по даній квитанції

Якщо пільги відносяться до місцевих, то необхідно в першу чергу звернутися в адміністрацію. Для цього необхідно підтвердити свій статус спеціальними документами, наприклад інвалідність або ж паспорт, якщо необхідно підкреслити обмеженість можливостей або ж просто вік. Після розгляду обов’язково буде використана пільга, яка допоможе значно заощадити в цьому питанні.