Далеко не всім сім’ям пощастило мати своїх дітей. Крім того, багато хто навіть при повній сім’ї мріють про те, щоб змінити життя однієї людини та привести його у нормальний будинок після державного дитячого закладу. Для допомоги таким батькам є пільги на усиновлену дитину у 2017 році.

Одноразові виплати

Кілька разів у житті батьки усиновлених дітей мають право на досить великі одноразові виплати. У тому випадку, якщо дитина другий вони можуть також оформити материнський капітал, якщо ж третій претендувати на всі супутні одноразові виплати, а також на ділянку або ж житло, в залежності від конкретного регіону.

Є й інші одноразові виплати, що індексуються кожен рік. Вони необхідні в якості підтримки від держави прийомним сім’ям у різноманітних складних ситуаціях. Це можуть бути деякі варіанти:

  • Досягнення 7 і більш років. У цьому віці витрати сильно збільшуються у зв’язку з надходженням у школу
  • Неповнолітні інваліди потребують матеріальної допомоги
  • Прийняття братів і сестер одночасно, благородне бажання не розлучати дітей має підтримуватися грошима на їх утримання

Для высчета береться річна інфляція і ретельно індексується сума, вона може бути різноманітною, залежно від показників.

Інші пільги

Крім грошей у вигляді одноразової допомоги, держава намагається допомогти сім’ям з усиновленими гроші і багатьма іншими способами. Воно надає матеріальну підтримку в різноманітних сферах.

В першу чергу це гроші у вигляді щомісячної матеріальної компенсації. Також значно знижена оплата за ЖКГ, оплата за різноманітні дошкільні установи. Можна отримувати на дітей ліки і молочні продукти абсолютно безкоштовно. У школі є підтримка у вигляді харчування та підручників, які діти отримують освіту в результаті простіше, ніж їх однолітки.

Природно, подібні пільги не покривають витрат на дитину. Однак, вони є чудовою допомогою для тих, хто зважився стати батьками усиновленої дитини. Подібну благородне прагнення обов’язково має заохочуватися і держава всіляко цьому сприяє. Для отримання різноманітних пільг необхідно батькам зі своїми документами, а також документами дитини та інформацією про удочеріння або усиновлення звернутися в органи соціального захисту.