Вже протягом багатьох років морська сіль активно застосовується в косметології. Найчастіше з цього натурального компонента виробляють скраби, які ефективно усувають з шкірного покриву омертвілі клітини. А при додаванні інших інгредієнтів дозволяє добитися і додаткового результату. Не став винятком і пілінг для волосся з морською сіллю і блакитною глиною, рецепт якого докладно описано нижче.

Особливості застосування сольових скрабів для волосся

Перед безпосереднім приготуванням скраб з солі варто визначитися для якого саме типу волосся він буде використовуватися. У разі жирних пасм можна доповнити сіль глиною, яка відмінно бореться з подібною проблемою. Надмірну сухість волосся дозволять усунути кисломолочні продукти (кисле молоко, кефір або йогурт).

Щодо самого застосування пілінгу з морською сіллю і блакитною глиною, то слід діяти у відповідності з наступними правилами:

  • Такий скраб рекомендується використовувати протягом тижня 1 раз. У випадку з сухими волоссям, процедура повинна повторюватися не частіше, ніж 1 раз протягом двох тижнів. Отримати максимальний ефект можна буде отримати лише після 5-6 процедур.
  • Підготовлений заздалегідь складу для пілінгу потрібно наносити на попередньо зволожені чисті волосся на проділи. Далі протягом 10 хвилин масажними рухами сольовий скраб втирається в шкіру голови. Після виконання процедури локони ретельно промиваються з використанням теплої води.
  • У такого пілінгу є свої протипоказання. Не варто застосовувати глиняно-сольовий скраб на фарбоване волосся, а також при наявність на шкірному покриві голови подряпин, ранок та інших пошкоджень.

Рецепт соляного скрабу з додаванням блакитної глини

Щоб підготувати склад для пілінгу волосся з блакитною глиною і сіллю, потрібно виконати наступні дії:

  • Розводимо до рідкої консистенції 50 г глини (блакитний).
  • В отриману рідину відправляємо 0,5 склянки морської солі, що має дрібний помел. У результаті повинна вийде не надто рідка кашка.

Отриманий скраб з пробору розподіляється за допомогою гребінця по волоссю, після чого протягом 10 хвилин його потрібно буде легкими масажними рухами втирати в шкіру голови. По закінченню часу все змивається з використанням теплої води. Після проведення курсу з 5-6 процедур зникне жирний блиск, а пасма стануть здоровими і привабливими.