Пілінг обличчя завжди викликає безліч запитань у багатьох жінок. Адже така процедура в салонах коштує чимало, а вдома зробити її проблематично. Але тут варто згадати а такому способі як пілінг обличчя в домашніх умовах з хлоридом кальцію.

Компоненти такого пілінгу зручні в застосуванні і доступні абсолютно кожному. Відновлення після здійсненої процедури не вимагається, тому ніякого дискомфорту ви відчувати не будете. Такий пілінг можна проводити абсолютно в будь-який сезон року представницям з проблемною шкірою.

Переваги застосування пілінгу з кальцієм

  • Якісне очищення і звуження пор шкіри. Саме за наявності цього переваги такої пілінг часто порівнюють з механічним.
  • Жирного блиску більше не буде.
  • Видалення чорних крапок.
  • Зниження кількості запальних процесів.
  • Зменшення висипання.
  • Освітлення шкіри, яке допоможе надати їй гарний і свіжий відтінок.
  • Підвищення пружності шкіри за допомогою згладжування зморшок і нерівностей.

Протипоказання при застосуванні

Як і інші види пілінгів, хлорид кальцію має деякі обмеження щодо застосування. До них відносяться:
· Вагітність та годування груддю.
· Наявність ушкоджень шкіри, а також запалень, дерматологічних захворювань, вірусних заражень організму.
· Суха, тонка і чутлива шкіра, тому що тут може статися загострення властивих проблем, таких як подразнення, лущення і поява пігментних плям.

Методика проведення процедури

Щоб правильно провести методику такого пілінгу, то варто запастися однієї капсулою хлориду кальцію, дитячим милом і ватяними тампонами. Перед нанесенням варто ретельно зняти макіяж, щоб шкіра була чистою. Після цього хлорид кальцію наноситься за допомогою ватної палички на суху шкіру обличчя і висихає протягом 15 секунд. Так процедура повторюється 5-7 разів. Якщо ви проводите пілінг в перший раз, то можна обійтися меншою кількістю повторень.

Після цього можна брати мило і намилювати кінчики пальців. Ними відбувається подальше розтирання складу на обличчі. Склад може трохи палити обличчя, але не варто старатися з милом. Як тільки почуєте скрип від чистоти, слід припиняти процедуру. Залишки складу треба змити теплою водою.

Після проведення процедури краще використовувати заспокійливу маску для обличчя або обробити шкіру настоями трав і просочити після цього різними маслами.