Піклувальником 2017 року, вступає в свої права після мавпи, є червоний півень, милість якого просто необхідно потрапити, щоб у вашому домі в 2017 році оселилися здоров’я, пристрасть, затишок, гарний настрій та успіх у всіх починаннях. Зробити маленького вогняного півня власноруч – кращий хід потрапити під заступництво птиці. До задумів, які допоможуть втілити мета в реальність, відносять: паперові вироби, виконані без ножиць і клею, тканинні вироби, різні вишивки, гіпсові фігурки, в’язання за допомогою бісеру, роботи з гудзиків.

Зміст:

 • Майстер-клас №1 – узор хрестиком з допомогою голки
 • Майстер-клас №2 – ялинкова виріб у вигляді півня
 • Майстер-клас №3 – прихватки у символічному образі півня
 • Майстер-клас №4 – картинка півня з допомогою фурнітури
 • Майстер-клас №5 – паперові вироби, виконані за японською технологією у вигляді червоного півня, докладні інструкції
 • Майстер-клас №6 – бісер, який є помічником у створенні талісману
 • Символ 2017 року «Півень», ідеї прикраси квартири
 • В’язаний півень гачком, схеми:
 • Півень-тильда, викрійка фото:
 • Курчата з пряжі покроково фото:
 • Курочка з полімерної глини, фото:
 • Півень з пластиліну поетапно:

 

Птиця, яка є символом року, звикла до домашньої атмосфери і має міцну вдачу. Півень любить налагодженість у справах, комфорт в будинку, а також тотальну покірність. Внаслідок чого, роблячи червоного півня самостійно, слід сконцентрувати увагу на відмітні риси вдачі вогненної пташки, власну уяву і оригінальні задумки, які надані цією статтею.

Фотографія, розташована внизу, ілюструє нетрадиційні концепції виробів і уроки власноручного майстерності знака 2017 року, що поєднують в собі простоту виконання і прозорість схем. Що надзвичайно актуально для дітей.

Майстер-клас №1 – узор хрестиком з допомогою голки

Подушка, прикрашена різними візерунками шиття, стане неповторним і незабутнім елементом вашого будинку, а також гідним предметів в якості подарунка. Вишивка легко зіллється з інтер’єрами найрізноманітніших кімнат. Але насамперед – принесе удачу протягом всього 2017 року і стане досить оригінальним компонентом будинку.

Для здійснення шиття, зображує фігуру півня, вам будуть потрібні такі предмети: схематичний паперовий малюнок, олівчик, подушка, ножиці, різнокольорові ниточки тонка голка.

Для виконання вишивки, потрібно грамотно розташувати малюнок півника на подушці – по центру. Після чого виконувати поетапні вказівки, які розміщені на фотографії.

Майстер-клас №2 – ялинкова виріб у вигляді півня

Нарядити ялинку красиво і незвично легко здійсненно за допомогою виробів, виконаних самостійно, які складуть серйозну конкуренцію купівельними прикрасам. Маленька річ, що уособлює півня, виконаного з щільної матерії, зарекомендує себе як сімейний амулет і образ наступного року.

Майстер-клас №3 – прихватки у символічному образі півня

Прихватки – незамінна і завжди затребувана кухонні річ, яка ніколи не завадить. Пропонуємо виконати її у формі півня, який уособлює наступаючий 2017 рік. Дивовижне і яскраве виріб послужить хорошим кухонним аксесуаром, родзинкою кухні і символом року.

Майстер-клас №4 – картинка півня з допомогою фурнітури

Даний урок майстерності досить простий і під силу навіть малюкам. Для аплікації потрібно мати: папір світлого кольору, різні по діаметру і квітам гудзички, клей, макет птиці, а також обрамлення для готової картини.

Майстер-клас №5 – паперові вироби, виконані за японською технологією у вигляді червоного півня, докладні інструкції

Вироби півника з паперу, не потрібні ножиць і клею, послужать забавним і захоплюючим заняттям для зовсім маленьких діток, а також долучити їх до орігамі.

Майстер-клас №6 – бісер, який є помічником у створенні талісману

Речі, виготовлені бісером, спокон століттям служили предметом гордості для будь-якого будинку, нетрадиційними подарунками, а також амулетами. Якщо ви маєте якийсь досвід роботи з бісером, то чому б вам не виконати знак року, яким є вогняна пташка, самостійно. Трохи нижче наведено докладний план дій.

Символ 2017 року «Півень», ідеї прикраси квартири

Існує цілий ряд варіантів з декорування будинку даними символом: ялинкові півні, самобутні гірлянди, прикрашені дизайнерськими виробами, статуетки півнів, які можна гармонійно розташувати по всьому будинку.

На фотографії знаходяться самі незвичайні задуми, які вміло прикрасять і облаштують ваш будинок, а також привнесуть у нього святкову атмосферу.

В’язаний півень гачком, схеми:

Півень-тильда, викрійка фото:

Курчата з пряжі покроково фото:

Курочка з полімерної глини, фото:

Півень з пластиліну поетапно: