Планування статі дитини

Розрахувати стать дитини бажають велика кількість батьків. Планування статі дитини — це відповідальний захід і тема для розмови мам і тат. Адже виникнення бажання народити або хлопчика, чи дівчинку може бути як примхою майбутніх батьків, так і потребою.

Планування статі дитини

Адже бувають випадки, коли матері і батьки змушені займатися плануванням дитини конкретно підлоги, щоб уникнути генетичної хвороби у дитини певної статі, яка передається з роду.

Тому були розроблені кілька методів, які допоможуть здійснити планування статі дитини. Це здійснювати, звичайно ж, слід тільки до зародження малюка. Після зачаття стать плоду вже змінити неможливо.

Методи для планування дитину — сина або дочки:

  • ЕКО;
  • притримування спеціальної французької дієти;
  • китайська таблиця;
  • японський календар;
  • планування статі дитини за овуляції або по крові.

Далі розглянемо кожен варіант докладно і окремо.

Метод ЕКЗ

Планування статі дитини

Такий спосіб планування дитини, а саме її статі, є складним процесом, який складається з ряду етапів. Задовго до того, як жінка вирішила завагітніти, їй необхідно приймати гормональні препарати. Крім того, слід здавати свої яйцеклітини і чекати результату, який повинен дати відповідь, чи зміг прижитися оплодотворенный ембріон. Часто така процедура може повторюватися кілька разів.

Цей метод володіє своїми перевагами, так як в матку сідає абсолютно здоровий ембріон. Що, на жаль, не завжди може відбуватися в житті при природному заплідненні.

Діють медичні установи, в яких при плануванні дитини майбутнім мамам роблять ін’єкції з вмістом сперми їх дружина. Перед цим насіння проходить обробку лазером.

За допомогою особливих технологій відбувається сортировании сперматозоїдів на, так би мовити, дівчаток і хлопчиків. Після цього відбувається штучне запліднення жінки спермою бажаної статі. Така технологія має назву MicroSort.

Близько 90% пар отримують необхідний результат, що бажають народити дівчинку. Однак ефективність такого способу для хлопчиків нижче, ніж 73%. Однак домогтися запліднення виходить не з першого разу. Але цей метод доступнішим ЕКО з фінансової точки зору і не травмонебезпечний.

Французька дієта для зачаття

Планування статі дитини

Планування статі дитини проводить можна, використовуючи спеціальне харчування. В раціон включаються спеціальні продукти, необхідні для зачаття малюка певної статі. Така особлива французька дієта має два види: дієта для зародження хлопчика і, відповідно, дієта — для дівчинки. Дієвого такого методу складно визначити, але для інтересу майбутні мами і тата можуть випробувати.

Дотримуватися французьких норм харчування необхідно строго, вживати продукти виключно у відповідності бажаним статтю дитини. Харчуватися за таким принципом слід протягом кількох тижнів, щоб отримати той результат, який хочуть батьки.

Харчуватися по такій спеціальній дієті необхідно як мамам, так і татам чотири тижні аж до зачаття. Коли у жінки настала бажана вагітність, їй необхідно продовжувати їсти все ті ж продукти, що і до набуття цікавого положення. Кажуть, що для народження доньки потрібно їсти продукти з великою концентрацією іонів кальцію і магнію. Для хлопчика ж — з натрієм та іонами калію.

Французька дієта для дівчинки

Планування статі дитини

Якщо бажаєте зачати дівчинку, то любителям м’ясних страв слід потерпіти якийсь проміжок часу. Так як при плануванні дитини, а саме дочки, слід скоротити вживання всіх видів м’яса. Повністю відмовтеся від шинки, копченостей, ковбасних виробів. Вживання риби можливо, якщо страви були приготовані з швидкозамороженого або свіжого продукту. Заборонено вживати копчені, сушені, мариновані рибні вироби. Крім того, відмовтеся від виробів з ракоподібних.

Для зачаття дівчинки необхідно вживати велику кількість овочів. Їжте солодкий перець, баклажани, морква, помідори у відварному вигляді, горошок, огірки і так далі. Але важливо знати, що вживати картоплю в дуже обмеженій кількості. Приберіть зі свого раціону консервовані, а також сушені овочі. На період планування дитини відмовтеся від капусти в будь-якому вигляді, шпинату, свіжих помідорів, квасолі, грибів, сочевиці, кабачків, ревеню.

Майбутні мами і тата, які бажають народити доньку, грейпфрут їдять, грушу, полуницю, лимон, айву, манго, малину, кавун, полуницю. Однак на цей період потрібно повністю відмовитися від черешні, сливи, дині, смородини, бананів.

Що ще їдять для народження дівчинки?

Планування статі дитини

Пиття може складатися зі свіжих соків тих фруктів, які були згадані вище. Дозволяється вживання какао, чаю, мінеральних вод, які у своєму складі містять такий елемент, як кальцій. Дозволяється вживання хлібобулочних виробів. Але вони повинні бути приготовані виключно без додавання солі і дріжджів. Важливо не їсти в період планування дитини не їсти фініки, курагу, тобто сушені фрукти.

Майбутні матусі і татусі можуть пити різноманітні чаї на травах, настої. Протягом цих тижнів важливо вживання зелені. Відмовтеся ще і від приготування страв з содою, сіллю, кетчупом, маргарином. Слід припинити вживання ще й оливок, солоного масла і корнішонів.

Для охочих народити дочку слід писати за такою французькій дієті цілий місяць аж до моменту зачаття. Коли жінка завагітніє, варто відмовитися від використання різноманітних дієт. Так як вони можуть нашкодити майбутньому маляті. Адже в утробі матері він повинен отримувати всі необхідні і корисні елементи.

Французька дієта для народження сина

Планування статі дитини

Для батьків, які мріють про сина, потрібно знати кілька принципів, за якими слід харчуватися. Стовідсоткову ймовірність народити дитину бажаної статі немає гарантії, однак, нічого складного в тому, щоб спробувати харчування по спеціальній дієті. Крім того, вчені з Франції підготували особливу дієту, для планування дитини, а саме хлопчика. І дають вісімдесят відсотків гарантії.

Вдатися до спеціального харчування необхідно за певний проміжок часу, який дорівнює тижні до зачаття. Щоб отримати бажаний результат, дотримуватися французької дієти повинні обоє батьків. А матусі так харчуватися важливо ще і перший місяць вагітності.

Щоб народити сина, їжте м’ясо всіх видів. Також вживайте банани, крупи (рис, манка), персики, абрикоси, черешню.

Для хлопчика на французькій дієті в раціон вводять зернові і бобові продукти. Різні копченості. Можна їсти в будь-якому вигляді картопля, а також всіма улюблені під час вагітності солоні огірки.

Дозволяється пити каву, чай, а також різноманітні соки з фруктів. Однак необхідно припинити вживання газовані солодкі напої, коктейлі на основі молока, а також мінеральні води, якщо в них є кальцій.

Що ще їдять для хлопчика?

Планування статі дитини

Як би не здавалося дивно, але для планування дитини, а конкретно хлопчика, не вживайте продукти, якщо в них є великий вміст таких елементів, як магній і кальцій.

В такий період з раціону виключають горіхи, джерело білка — яйця, сир, а також продукти, приготованих на молоці.

Статистика свідчить, що така французька дієта при планування статі дитини, а в даному випадку сина, дає прекрасні досягнення. Наука пояснює це тим, що в організмі мами утворюється кисле середовище. Вона ж безпосередньо має вплив на біохімічному рівні будова яйцеклітини. Що безпосередньо вважається вигідною умовою для зародження сина.

Передбачення статі малюка з китайської таблиці

Планування статі дитини

Про цьому методі планування дитини відомо великій кількості людей, але не всі вірять в його дієвість. Проте у науковий інститут у Пекіні гарантує ймовірність правильного визначення статі малюка з точністю до дев’яносто вісім відсотків.

Застосування такого методу не несе ніякої шкоди ні матері, ні дитині. Дізнатися поле малюка, крім того, що безпечно, так ще й досить просто. Адже для цього необхідно знати тільки вік майбутньої мами і місяць, в якому відбулося і буде відбуватися зачаття. На перехресті двох таких показників і буде визначено стать майбутнього малюка.

Використання такого методу для визначення народження сина чи дочки, допомагає не тільки визначити під час вагітності, хто народитися. І надає можливість розрахувати підлогу в процесі підготовки до такої важливої події.

Ще у наших мам і бабусь можна було зустріти подібні таблиці. Сьогодні їх також Ви зможете купити. Але існування мережі Інтернет значно полегшує наше життя. Тепер і тут Ви зможете в режимі онлайн дізнатися, коли зачати бажаного дитини.

Японська таблиця

Планування статі дитини

Для того щоб спланувати стать майбутньої дитини або ж дізнатися, хто народитися, можна скористатися ще одним давнім методом. Він також представлений у вигляді таблиці. Тільки в двох кількостях.

Для цього методу Вам необхідно знати місяць народження матері, батька, а також місяць, коли було або буде відбуватися зачаття.

Для першої таблиці Вам знадобляться перші два числа. Після того як ви знайдете їх і проведете пряму лінію від цих показників, на перетині отримаєте важливе число. Його варто запам’ятати, так як воно знадобиться для наступної таблиці.

У другій табличці за таким же принципом, як і в першій, Ви на перетині отриманого раніше числа і місяця передбачуваного зачаття, отримуєте стать майбутньої дитини.

Планування статі дитини

Кажуть, що такий метод вважається не досить точним для визначення народження хлопчика чи дівчинки. Так як застосовували на практиці японський імператори ще в давні часи.

Труднощі в його використанні не існує, тому можна для інтересу спробувати дізнатися, хто у Вас народитися. Але все ж таки стовідсоткової гарантії таблиця не може давати.

Визначення майбутньої дитини по крові

Планування статі дитини

Часто можна зустріти думку, яка свідчить про те, що стать майбутньої дитини можна визначити по крові. Не переживайте, здавати аналізи Вам не доведеться. Метод не передбачає хворобливих відчуттів. Адже його специфіка полягає у визначення “свіжої крові”. Тобто її оновлення.

Відомо, що жіноча кров в організмі у прекрасної статі оновлюється один раз в три роки, в той час як у чоловіків — один раз на чотири роки. Тому можна зробити висновок, що, наприклад, якщо у представника мужнього підлоги оновлення крові сталося пізніше жіночої, то з можливою ймовірністю можна сказати, що народитися син. Визначте статі майбутньої дитини не потребує складних і трудомістких обрахунків, тому можна порахувати, хто народитися у подружньої пари.

Однак, якщо ви вирішили скористатися таким методом, то потрібно враховувати і крововтрати в минулому, здачу крові, аборти, операції, переливання. Так як ці події мають прямий вплив на оновлення крові. Якщо у Вашому житті або у Вашій другій половинці були такі випадки, то відлік виробляють безпосередньо від такої події.

Використання такого методу може відбувається за допомогою підрахунків на паперовому аркуші, так і в Інтернеті.

Зачаття хлопчика або дівчинки з овуляції

Планування статі дитини

Якщо Ви вирішили застосувати такий метод зачаття малюка, але потрібно розуміти у чому полягає процес овуляції. Овуляція — це один день в менструальному циклі, коли може відбутися запліднення яйцеклітини, що безпосередньо привіт до вагітності. Після того, як яйцеклітина дозріває, вона виходить у фалопієву трубу, де і відбувається її запліднення при зіткненні зі сперматозоїдом. Така зустріч можлива лише протягом однієї доби, адже саме стільки живе яйцеклітина. Після цього терміну вона гине, якщо її не запліднили.

Тому важливо розраховувати цей сприятливий день для зачаття. Для цього існує безліч способів.

Після того як було виявлено день овуляції, можна братися за планування статі майбутньої дитини.

Так, наприклад, якщо Ви хочете народити дочку, то статевий акт повинен відбутися за три-чотири дні до виходу яйцеклітини. Так як це призведе до того, що живуть тривалий час X-хромосоми залишаться. Саме вони і гарантують зачаття дочки.

Для пари, яка мріє народити спадкоємця, потрібно займатися заплідненням яйцеклітини безпосередньо напередодні овуляції і в її день. Це обумовлюється тим, що чоловічі Y-хромосоми мають нетривалий період життя.

Частота статевого життя

Такий спосіб вибрати стать дитини був розроблений вченими Росії. Після докладного вивчення цього питання ними був зроблений висновок, що народження хлопчика або дівчинки може безпосередньо залежить від кількості статевих актів.

Так частіше пара займається коханням, тим самим підвищують можливість появи на світ сина. Якщо ж секс у пари відбувається рідко, то відбудеться зачаття дівчинки.

Вченими було доведено цей факт як для світу тварин, так і для людей.

За допомогою такого явища відбувається регуляція кількості чоловічих і жіночих особин у тваринному світі.

Такий феномен доведений і на людях, тому його можна сміливо використовуватися для зачаття дитини бажаної статі.

Народні методи і наукові мають місце бути. Складно дати гарантію, що якийсь із них принесе бажаний результат. Проте, якої б статі не народився малюк в будь-якому випадку для батьків це щастя. І чадо заслуговує в будь-якому випадку на любов з боку батьків.

В одній з ТБ передач цю тему піднімали.