Плівковий тепла підлога: монтаж під лінолеум, інструкція по установці

Підготовка найважливіших інструментів, а також матеріалів для встановлення плівкового теплої підлоги має ключове значення. Якщо цього не зробити, можна очікувати будь-яких проблем.

Підготовка матеріалів та інструментів для монтажу плівкового підлоги

Зміст статті

  • Підготовка матеріалів та інструментів для монтажу плівкового підлоги
  • Інструкція по установці плівкового теплої підлоги під лінолеум
  • Можливі помилки та їх усунення

Плівковий тепла підлога: монтаж під лінолеум, інструкція по установці

Для того щоб монтаж плівкового підлоги пройшов якомога швидше і без помилок, варто підготувати термоплівку і всі добірні елементи.

Не забувайте і про терморегулятор, а також будь-який інший тепловідбивний матеріал. Буде потрібно і поліетиленова плівка, скотч, ніж і ножиці, степлер і викрутка. У цей список можна додати і пасатижі.

Інструкція по установці плівкового теплої підлоги під лінолеум

Плівковий тепла підлога: монтаж під лінолеум, інструкція по установціДля початку підготуйте основу і вирівняйте площину. Для цього можна порекомендувати стяжку спеціальним розчином. На неї ж укладають гідроізоляцію, а потім листи клеєної фанери. Укладання фанери на підлогу роблять у шаховому порядку.

Потім треба зробити заміри і скласти план, на якому будуть позначені місця з термоплівкою. Коли все буде готове, потрібно вибрати місце на стіні, де і буде проведений монтаж терморегулятора. Це місце повинно бути доступним, а відстань до джерела — мінімальним. У продажу можна знайти повністю готові для монтажу рулони. Для того щоб спростити завдання, потрібно зафіксувати термоізолятор за допомогою двостороннього скотча. В якості альтернативи можна спробувати скоби і степлер. Ці інструменти допоможуть обійтися без дорогих пристроїв, які є далеко не у кожного. Важливо відзначити, що всі стики, які розташовуються між смугами, потрібно заклеїти скотчем. Вся поверхня повинна бути ідеально герметичною.

Тепер залишилось покласти термоплівку. Пам’ятайте про маркування і про те, що нижню сторону термоплівки варто звернути до тепловідбивною плівці. До речі, якщо мова йде про низьку меблів, то під нею і зовсім не роблять ніякого підігріву. Це може завдати меблів непоправної шкоди, з-за чого вона швидко стане непридатною для використання.

Теплої підлоги інфрачервоного плівкового укладання під лінолеум така, що настає час ізоляції та підключення. Для початку потрібно пам’ятати про вимоги ПУЕ, а також всіх рекомендаціях виробника матеріалу. Про них можна дізнатися з інструкції. Також потрібно в обов’язковому порядку використовувати всі з’єднувачі, а також спеціальні ізоляційні матеріали, які йдуть в комплекті. Лише за їх наявності можна бути впевненим у тому, що конструкція прослужить довго і з нею не виникнуть проблеми.

Як покласти плівкову теплу підлогу під лінолеум? Отже, всі місця розрізу широкої шини з міді ізолюють за допомогою бітумної ізоляції. Там, де розташовуються місця підключення проводів до шини, встановлюють контактні затиски. Їх якомога щільніше здавлюють плоскогубцями.

Кожна зі смуг спеціальної термоплівки повинна бути зафіксована за допомогою скотча. Якщо цього не зробити, то можна чекати будь-яких неприємних наслідків. У випадку, якщо все нормально, то можна підключити провода для живлення. Для того щоб збільшити термін служби всієї конструкції, рекомендується залудити всі оголені кінці. Це вкрай небезпечна робота, адже недосвідченого майстри може вдарити струмом. Однак без цього контакт в місцях з’єднання може бути дуже слабким.

Тепер встановлюють на стіні горезвісний терморегулятор, а також підключають систему до електромережі. На цьому установка закінчена і ви нарешті можете зітхнути з полегшенням.

Можливі помилки та їх усунення

Плівковий тепла підлога: монтаж під лінолеум, інструкція по установціПри установці плівкового теплої підлоги, монтаж під лінолеум якого може викликати труднощі можуть виникнути помилки.

  • Під час роботи неминуче виникають помилки. Це цілком нормальний і природний процес. Для того щоб уникнути їх, потрібно заздалегідь зрозуміти, який обсяг роботи. Найпоширеніша помилка — це банальний брак часу. Для того щоб не допустити такого розвитку подій, краще залишити на монтаж часу з запасом.
  • Також деякі примудряються розплавити лінолеум. Це можливо під час з’єднання монтажних проводів.
  • Не варто забувати і зафіксувати смуги термоплівки. Для цього потрібно скористатися скотчем.
  • Після того як всі роботи закінчені, проводять тестування і дивляться, як працює конструкція в цілому. Якщо з нею виникають якісь проблеми, то краще всього доручити монтаж професіоналам.