Плюси і мінуси занурювальний млинниці: як зважитися на покупку, зваживши всі переваги і недоліки?

Плюси і мінуси занурювальний млинниці: як зважитися на покупку, зваживши всі переваги і недоліки?Заглибна млинниця – що за формою нагадує звичайну сковорідку прилад без бортиків, призначений для випікання млинців з допомогою електромережі. Розігріту поверхню электроблинницы занурюють в рідке тісто, після чого встановлюють на підставку для випікання. Завдяки тому, що на робочій поверхні приладу після занурення залишається зовсім небагато тіста, млинці виходять незмінно тонкими і ажурними. Вона має свої плюси і мінуси.

ВАЖЛИВО! На ринку побутової техніки представлені моделі різного діаметру і в різній комплектації: деякі виробники включають у набір ємність для замішування тіста, пластикові лопатки, брошуру з кращими рецептами млинцевого тесту та інше.

Функції занурювальний млинниці

Зміст статті

 • Функції занурювальний млинниці
 • Переваги і недоліки
 • На що звернути увагу при виборі

Пристрій занурювальний электроблинницы, як правило, гранично просте: нагрівальний елемент раскаляет робочу поверхню, на якій випікається блін. Проте в залежності від виробника та комплектацію пристрою воно може мати ряд допоміжних функцій, що полегшують експлуатацію приладу.

Плюси і мінуси занурювальний млинниці: як зважитися на покупку, зваживши всі переваги і недоліки?Так, деякі моделі забезпечені індикатором, що сигналізує про те, що млинниця нагріта до оптимальної температури, функцією автоматичного відключення при тривалому простої, датчиком температури і таймером, що дозволяє встановити час випікання млинців.

Переваги і недоліки

До переваг даного виду кухонних приладів можна віднести такі параметри, як:

 • Простота у використанні. З допомогою занурювальний млинниці отримати відмінний результат зможе навіть новачок в питанні випічки.
 • Рівномірна просмаження з усіх боків.
 • Можливість готувати ідеальні тонкі млинці, які не завжди виходять на простий сковороді.
 • Безпека: гаряче масло під час готування не розбризкується на всі боки.
 • Антипригарне покриття на більшості моделей блинниц полегшує очищення приладу після завершення готування.

ВАЖЛИВО! Як і більшість інших електроприладів, млинниці заглибного типу не можна замочувати і мити проточною водою. Для очищення пристрою після готування слід протирати робочі поверхні губкою без миючих засобів, вологою ганчіркою або паперовим рушником.

Плюси і мінуси занурювальний млинниці: як зважитися на покупку, зваживши всі переваги і недоліки?Однак незважаючи на велику кількість плюсів, заглибні млинниці мають і ряд недоліків. У першу чергу до них можна віднести велику витрату електроенергії і досить значні габарити самого приладу.

Також варто зазначити, що процес приготування млинців з допомогою занурювальний млинниці займає значно більше часу, ніж інші способи випікання, а для досягнення ідеального результату потрібно тісто особливої консистенції, інакше млинці можуть прилипнути або порватися. Потрібна заглибна млинниця — вирішувати тільки господині, зважить всі «за» і «проти».

На що звернути увагу при виборі

Плюси і мінуси занурювальний млинниці: як зважитися на покупку, зваживши всі переваги і недоліки?Вибираючи блинницу, рекомендується виходити не тільки з бюджету, розрахованого на покупку, але і на ряд інших важливих характеристик приладу. Так, ключову роль грає матеріал, з якого виготовлена млинниця. На ринку побутової техніки представлені моделі декількох видів:

 • Металеві. Вироби з металу більш міцні й довговічні, однак досить важкі, що може доставляти незручності при необхідності часто піднімати і перевертати пристрій.
 • Пластикові. Млинниці з жароміцного пластику, як правило, важать менше і часто їх придбання виявляється доцільніше.
 • Об’єднані. Пристрої даного типу вважаються золотою серединою, успішно поєднуючи довговічність і комфорт експлуатації.

Також велике значення має потужність приладу, діаметр робочої поверхні її покриття і матеріал, який може бути керамічним або тефлоновим. Додаткові зручності здорожують прилад, тому слід заздалегідь визначити необхідну комплектацію, щоб не переплачувати за зайву функціонал.