Проживши разом 50 років, подружжя відзначають золоте весілля. Настільки серйозний ювілей символізує справжні почуття, які пройшли крізь півстоліття, відданість і вміння чути один одного.

Пара, що володіє такими якостями, заслуговує самого кращого свята, а також щирі і добрі побажання на золоте весілля. Через 50 років з дня одруження чоловік і дружина вже знаходяться у віці, тому проведенням урочистості займаються їх діти або онуки.

Сценарій: варіанти

Перше, що необхідно зробити — підібрати сценарій. Причому такий сценарій, щоб ювілей пройшов весело, цікаво і незвично. Важливо враховувати вік винуватців торжества та деяких запрошених.

Чудово підійде сценарій в стилі ретро 60-х років, стиляг або в дусі мафіозних розборок. Перші варіанти обіцяють яскраве подія, а останній дозволяє розіграти захоплюючий екшен.

Не менш цікаво пройде маскарад-мюзикл, на якому привітання будуть звучати у вигляді пісень або частівок. Маски і костюми дозволять створити запам’ятовується і оригінальну атмосферу, відтворити цілі вистави.

Можна розіграти улюблену казку батьків, зробивши їх її головними героями. Звичайно, кінець повинен бути позитивним і добрим. Казковий ювілей певною мірою символічний. Адже прожити разом 50 років — це щось чудове. Здатність на такому тонкому рівні відчувати один одного — чарівна.

Проведення золотого весілля може пройти в точності як Зелене весілля — та сама, яка проводилася спочатку в Загсі, потім в церкві і вдома або в ресторані. Дозвольте батькам знову відчути атмосферу юнацької любові і хвилюючих почуттів, з головою накрывающих молодят. Ідеально, якщо після урочистої церемонії буде слідувати медовий місяць на лазурному узбережжі. Він стане чудовим подарунком, що відображає, наскільки цінують і поважають ювілярів.

Оформлення

Оформлення заходу залежить від обраного сценарію. Адже тематичний сценарій вимагає тематичного оформлення. Певні колірні палітри підходять під різні тематики.

Завжди доречні прикраси у вигляді повітряних куль, стрічок, статуеток, картин, фотографій, тканин і композицій з живих квітів. Також слід підготувати спеціальні предмети, необхідні для обраного сценарію на 50 років спільного життя.

Наприклад, для весілля великих мафіозі знадобляться пістолети; для одруження короля і королеви — свічки в елегантних старовинних підсвічниках; маскарад-мюзикл передбачає наявність костюмів і масок. Вони можуть знадобитися тим, хто з якихось причин прийшов в звичайному одязі.

Важливо, щоб запрошення теж відображало тематику заходу.

Якщо намічається свято під старовину, запрошення можна злегка обпалити або додати до нього старовинну друк, яку можна зробити своїми руками. Свято в стилі «стиляги» зобов’язує створити яскраве запрошення, яке асоціюється з позитивом і рок-н-ролом. Адже стиляги, наскільки відомо, слухали саме цю музику.

Висилати подібне запрошення потрібно мінімум за два тижні до свята, щоб гості встигли підготуватися.

Традиції на ювілей

Існує кілька важливих традицій, яких необхідно дотримуватися на 50 років шлюбу. Їх потрібно додати в сценарій.

Вважається, що жінка створює атмосферу в сім’ї, тому союз протримався 50 років, в більшій мірі, завдяки їй. В знак поваги, старший дитина підносить матері хустку, вишитий золотистими нитками.

Обов’язково влаштувати подружжю дощ із золотих блискіток або конфетті. Також згодиться зерно, що є символом достатку і благополуччя. Обсипати чоловіка і дружину зобов’язані всі, хто отримав запрошення і опинився на торжестві.

Прекрасним обрядом є обмін кілець і запалення свічок. Молоді повинні запалити свічки і обмінятися новими обручками, а колишні кільця віддати дітям або онукам на щастя. Цей обряд символізує початок нового відліку – наступних 50 років. Відтепер подружжя живе новим життям, новою любов’ю, що спалахнула заново пристрастю.

Ювілей повинен закінчитися калачем, від якого винуватці торжества відбирають по шматку. Дана традиція принесе в дім добробут, достаток і щастя.

Конкурси

На золотий ювілей особливу роль відіграють конкурси. Вони спрямовані не тільки на створення веселого настрою.

Безліч конкурсів необхідні для приємних і романтичних спогадів. В основному, ці конкурси виглядають однаково. Подружжю потрібно відповісти на питання, що стосуються їхнього життя. Зробити це потрібно на час або на кількість балів за найбільш вірний відповідь. Потім приєднуються гості, які повинні вгадати деякі улюблені речі або події з життя молодих.

Бажано, щоб всі призи і подарунки мали яке-небудь відношення до золота. Це можуть бути позолочені жартівливі медалі, біжутерія, будь-які предмети золотого кольору. До речі, запрошення також варто створювати в подібному кольорі.

Висновок

Цей ювілей дуже важливий, тому обов’язково підготуйтеся до нього заздалегідь. Створіть запрошення для кожного гостя, продумайте дизайн приміщення, купіть призи та подарунки, а також необхідні тематичні предмети.

Не важливо, скільки ви разом – 50 років, 20, 70 або 40 — важлива любов, яка не згасає все це час. Зародилася в серцях і офіційно засвідчена Загсі, вона несе тепло і радість не тільки особисто вам, а й оточуючим вас людям.

Подивіться, скільки щасливих пар святкують цей ювілей.