Подання на Новий рік 2017 для дітей в Самарі

Де зустріти Новий рік 2017 з дитиною в Самарі? Новорічні заходи для дітей пройдуть у всіх районах міста.

Ви можете відправитися на центральну площу, де буде встановлена головна ялинка і побудований льодове містечко. Тут можна буде помилуватися крижаними фігурами, покататися на ковзанах.

Барвисті новорічні комплекси з’являться у сквері імені М.Кузнєцова, парках «Дружба» та Перемоги, в селищах Управлінський, Прибережний, Береза, Мехзавод та інших.

Куди сходити в Самарі з дітьми на Новий рік 2018?

У цьому місті багато музеїв, театрів, виставкових залів, які в зимові свята підготували різноманітну програму для дітей.

Театр «Самарт» підготував до Нового року чарівне музичне дійство «Няня з Піднебесся» (Великий зал), а також вистава для дітей і дорослих «Казки Пушкіна» (Малий зал).

У Льодовому палаці спорту можна подивитися новорічні шоу «Аліса в країні чудес» і «Місія: Врятувати Діда Мороза на льоду».

У Філармонії пройдуть новорічні музичні вистави «Коник-горбоконик» за однойменною казкою П. Єршова і «Лівша» за мотивами повісті М. Лєскова. Тут же Московський Губернський театр Сергія Безрукова покаже чарівну казку С. Аксакова «Аленький цветочек».

Дитячі заходи в Самарі на Новий рік 2018 пройдуть ДК “Чайка” (дитячий свято «Новорічний бал з Попелюшкою і Принцом», новорічні вистави «Чарівний годинник. Новорічна історія з Гонщиком і Скай», «Холодне серце»), у Палаці культури ім. Дзержинського (новорічне шоу «Аліса в Задзеркаллі» від студії Granny’s Tale [Бабусина казка]).

Також студія Granny’s Tale (Бабусина казка) підготувала для хлопців ще кілька інтерактивних новорічних вистав — це шоу «Покемон GO» і новорічні казки «Маленьке королівство Бена і Холлі» для дошкільнят та «Малефисента» для старших хлопців.

Крім того, в новорічні свята хлопців чекають в ДК офіцерів (тут для них підготовлено відразу кілька новорічних вистав: «Таємне життя домашніх тварин», «Новий рік і Смішарики», «З Новим роком, Лунтік!», «Барбоскины, або Таємниця книжкової полиці»), а також в ЦДТ «Сучасник», ДК ім. Литвинова, в розважальному центрі «Динопланета», ЦРК «Художній» та інших культурних установах.

В останні роки в місті з’явилося безліч закладів, де можна весело і цікаво провести час з дітьми. Різноманітну програму розваг для дітей в Самарі на Новий рік 2018 підготували розважальні комплекси «Планета дитинства», «Динопланета» Kin.Up, «Лімбо», «Кинапландия», «Острів позитиву» та інші.

Хлопців чекають тематичні ігри, цікаві екскурсії, атракціони, ігрові автомати. У розважальних центрах можна відмінно провести час усією родиною.

Новорічні канікули також прекрасний час для занять спортом. У ці дні можна відправитися з дитиною на каток на набережній Волги біля ЦСК ВВС, катки в спортивному комплексі «Локомотив», на стадіонах «Чайка», «Динамо», в льодовому палаці «Кристал», на льодовій арені «Салют», ТРК «Аврора», ТЦ «Мега», покататися на лижах в міських парках.

У парку культури і відпочинку ім. Н. Щорса, парку культури і відпочинку ім. Гагаріна Ю., парках «Молодіжний», «Дружба» та Перемоги зведуть зимові містечка, в честь відкриття яких на Новий 2018 рік в Самарі відбудуться театралізовані вистави для дітей.

Тут будуть підготовлені розважальні програми з іграми та конкурсами, також працюватимуть різноманітні атракціони та каруселі, гірки та організовані інші розваги для дітей.