Подарунки дітям і підліткам на Новий рік 2018

Ще недавно ваша дитина радів таким подарункам, як нова лялька або машинка, а тепер він підріс, і ви не знаєте, що подарувати йому до свята? Що поробиш: запити сучасних підлітків високі, і задовольнити їх буває не так-то просто.

Що подарувати дітям, підліткам на Новий 2018 рік?

Згідно з даними опитувань, найбажаніший подарунок для дітей 13-14 років – сучасний гаджет або аксесуари для такого роду електронної техніки.

Якщо у сина або дочки вже є смартфон, планшет і ігрова приставка, подаруйте йому або їй красивий чохол для мобільного телефону або смартфона, комп’ютерну клавіатуру з підсвічуванням, мобільні зарядні пристрої, оригінальну комп’ютерну мишку.

Вибираючи подарунки на Новий рік 2018 для дітей 13-14 років, зверніть увагу на їх інтереси. У цьому віці вони вже мають досить виражений характер.

Якщо син або дочка захоплюються музикою, то будуть раді отримати плеєр з навушниками, невеликі портативні колонки, які можна підключати до планшета або телефону, або сучасний програвач, добірку ліцензійних дисків з концертами улюбленого виконавця.

Ви шукаєте подарунки дітям, підліткам на Новий рік? Дівчатка цього віку приділяють особливу увагу своїй зовнішності, і прекрасним подарунком для них стане манікюрний набір, декоративна косметика, біжутерія, сертифікат в салон краси на укладку волосся, макіяж та фотосесія в новому образі.

Що ще можна подарувати дітям-підліткам на Новий рік? Період дорослішання для хлопців – це час пошуку свого місця серед однолітків, експериментів і пізнавання нового.

Підлітки намагаються наслідувати дорослим, але все-таки багато в чому ще залишаються дітьми і продовжують грати в різні ігри.

Ви можете подарувати підлітку радіокеровану іграшку (автомобіль, вертоліт) або настільну гру в хокей або футбол, в які ви будете битися з ним вечорами, настільні шахи, шашки, морський бій, різні ігри-головоломки.

Багато дівчат і хлопці намагаються підтримувати хорошу фізичну форму, займаючись різними видами спорту.

Тому в якості подарунків на 2018 Новий рік для дітей 13-14 років можна вибрати предмети спортивного інвентарю: гантелі, обруч, велосипед, роликові ковзани, лижі, міні-тренажери.

Подарунки на Новий рік дітям у підлітковому віці можуть бути жартівливими. Наприклад, дитині, яка насилу прокидається в школу, можна подарувати літаючий будильник.

Часто скаржиться на оточуючих людей підліткам підійдуть рожеві окуляри, що дозволяють бачити світ у кращому світлі, а невпевненим хлопцям допоможуть приймати рішення в складних ситуаціях монети з «так» і «ні» на різних сторонах.