Подарунки на Новий 2018 рік начальниці

Під Новий рік ми робимо подарунки не тільки родичам і друзям, але і колегам по роботі, партнерам по бізнесу та керівникам.

Що подарувати начальниці на Новий рік 2018?

Найкраще зробити подарунок від колективу, хоча, якщо вас об’єднує не тільки робота, ви можете піднести їй який-небудь особистий презент.

Це може бути набір елітних шоколадних цукерок в подарунковій упаковці або букет з цукерок, який може мати форму романтичного квіткового букета або бути виготовлений у вигляді новорічної ялинки, сніговика і т. п.

На відміну від звичайних квіткових букетів, така композиція буде зберігатися значно довше, до того ж ви можете не побоюватися, що подібний презент піднесе хтось інший.

В подарунок начальниці на Новий 2018 рік можна подарувати вироби зі шкіри – портфель, візитницю, органайзер в красивому палітурці.

Інший варіант подарунка – предмети, які знадобляться на робочому місці – ручка-перо відомого бренду, оригінальна підставка для канцелярського приладдя, виконана з натурального каменю або дерева цінних порід, модний аксесуар для письмового столу, наприклад, самовращающийся глобус.

Якщо ваша керівниця часто буває у відрядженнях, їй знадобиться дорожній несесер або стильний шкіряний чемодан.

Шукаєте подарунки на Новий рік 2018 для вашої начальниці? Це можуть бути предмети інтер’єру – настільні годинники, які прикрасять стіл або камін, вишукані сувеніри та вази з кераміки, світильники незвичайної форми і ін.

Вирішуючи, що подарувати начальниці на Новий 2018 рік, не забудьте про книги – художніх альбомах, різних подарункових виданнях, енциклопедіях та ін.

До цього свята також дарують штучні ялинки з оригінальною підсвіткою, фігурки Діда Мороза, Снігуроньки, сніговиків та ін.

Залишилося додати, що в подарунок на Новий 2018 рік начальниці не варто підносити гроші, алкогольні напої, парфумерію, косметику, одяг і тим більше білизна. Інакше ви поставите свою керівницю в незручне становище і навіть можете спровокувати конфліктну ситуацію.