Практично у кожної людини сьогодні є якесь захоплення чи хобі. А риболовлю любить більшість чоловіків. Як і практичні подарунки. Оскільки всяка романтична «нісенітниця» на погляд справжнього чоловіка – лише втрата грошей, часу і місця в квартирі.

Тому представникам сильної підлоги краще дарувати речі, безпосередньо пов’язані з їх інтересами. Саме такі подарунки можуть виявитися самими довгоочікуваними, а значить, дарувальника будуть буквально носити на руках. Що можна подарувати рибака на день народження, наприклад, або в День захисників Вітчизни.

Подарунки по-швидкому

Якщо часу на пошуки гостинця до якого-небудь свята практично не залишилося, терміни підтискають, то завжди можна вийти в інтернет і відшукати щось дуже практичне і корисне. При цьому не тільки на випадок риболовлі, але і для інших подій. А якщо постаратися і підключити всю свою фантазію, то навіть з дуже практичного, здавалося б, сюрпризу можна створити щось романтичне і корисне для всіх родини.

В категорію таких ось подарунків «по-швидкому», гостинців-трансформерів входять:

 • рюкзак (а замовивши до нього ще й будиночок де-небудь в горах і прикупивши додаткову пару рюкзаків на всю сім’ю, можна провести день або кілька в скоєному віддаленні від цивілізації);
 • намет (якщо передбачається періодична романтична прогулянка вдвох, то краще замовляти її трохи просторіше);
 • термобілизна чи звичайне теплу білизну і шкарпетки з вишивкою або іншими милими «декораціями», щоб улюбленого завжди зігрівали ваші «зайчики» або «котики» або звичне на перший погляд «Я тебе люблю»;
 • навігатор, який перед даруванням можна навіть внести відповідні коригування з метою «підказати» милому, куди хотілося б відправитися подорожувати удвох.

Насправді, будь-гостинець можна перетворити на тематичну підказку, і додати легкий романтичний штрих до нього. Зазвичай такі додавання підказує любляче серце і уважні очі нареченої, дружини, друга.

Що можна подарувати рибака, якщо Ви далекі від риболовлі

Іноді подібне питання виникає у молодих чоловік або дівчат, які зовсім не розбираються в риболовецькому процесі, але вже обізнані про це захоплення своєї другої половинки. Зрозуміло, найпростіше запитати у коханого, що б він хотів отримати до дня Рибалки, наприклад.

Але якщо передбачається сюрприз, то є кілька цілком прийнятних варіантів на всі випадки життя:

 • термос (тут відразу можна зупиняти свій вибір не на крихітних лилипутах, а на цілком гідному й місткому варіанті);
 • ліхтарик, який можна придбати на риболовецькому сайті або на найближчому до будинку ринку;
 • швейцарський ніж, краще складаний з безліччю різних додаткових інструментів і функцій (ще жоден чоловік не зміг залишитися байдужим до такого подарунку);
 • подарунковий сертифікат, що дозволяє чоловікові самостійно підібрати потрібну йому річ – подібні «приємності» є практично в кожному рибальському магазині.

Останній варіант дуже зручний для тих, хто побоюється, що може купити річ, яка вже є в ужитку у коханого. Щоб не зробити подібної помилки, сертифікат виявиться рятівним ключиком, відкриває серце будь-якого пристрасного рибалки.

Що подарувати чоловікові рибаку професіоналу

Деякі люди є прихильниками риболовлі тільки із-за подальшої можливості залишитися наодинці з друзями, скуштувати запашної юшки і запити її чеським пивом. Але є й такі, хто займається цим видом спорту досить професійно. Для них знайдеться свій перелік подарунків:

 • спінінг – самий популярний і затребуваний дар у будь-якого професіонала-рибака, але перед покупкою краще проконсультуватися з продавцем-консультантом або друзями чоловіка, такими фахівцями, як і він сам;
 • волосінь або інші пристосування під спінінг або вудку;
 • садок для улову – можна змайструвати своїми руками, але тільки якщо впевнені, як його краще зробити;
 • електричний ніж для чищення риби (ніщо не справляється з риб’ячою лускою також чудово, як цей механізм);
 • виброхвост або «їстівна гумова принада» – жоден любитель судака сьогодні просто не може обійтися без нього;
 • набір свінгерів або електронних визначників клювання – досить дорогий і дуже потрібний подарунок.

Насправді, особливо замислюватися над тим, що подарувати чоловікові рибаку, який займається професійною риболовлею, сьогодні вже не потрібно. Можна зазирнути на кілька спеціалізованих сайтів, поговорити з друзями, обізнаними в цій справі, і все – перед коханим чоловіком виявиться найбажаніший подарунок. І він підійде до будь-якого свята. Оскільки, якщо чоловік у щось вкладає усього себе, всю свою душу, то це саме той гачок, на який будь-яка жінка може легко його зловити. Треба просто навчитися дарувати йому радість від співпереживання обраному хобі. Та особливі подарунки, і невеличкі гостинці, рибальські сюрпризи дозволять всякій жінці або юній дівчині значно зміцнити взаємини, надовго зберігати в родині атмосферу душевного тепла і любові. Заради цього варто постаратися!