Подарунок чоловікові на день народження, 50 років: оригінальний, на ювілей

Подарунок чоловікові на день народження, 50 років: оригінальний, на ювілейУ 50 років чоловіки вже досягають успіху в сім’ї та кар’єрі. На свій ювілей вони чекають особливих подарунків і круглу дату відзначають з розмахом. Близькі люди не скупляться і вибирають гідні презенти, які зможуть підкреслити значимість важливої події.

Кращі подарунки на ювілей 50 років чоловікові!

Традиційні презенти на п’ятдесятиріччя близького чоловіка

Подарунок чоловікові на день народження, 50 років: оригінальний, на ювілейНа ювілей прийнято дарувати цінні речі, які зможуть підкреслити статусність. Проте велику роль відіграє характер відносин з ювіляром.

Якщо він близький і дорогий людина для вас, доведеться докласти максимальні зусилля, щоб вибрати гідний подарунок. Малознайомим друзям можна підібрати більш бюджетний варіант презенту.

 • Висловлюємо увагу через презент. Якщо ви малознайомі, то слід вибирати традиційний універсальний презент. Чоловікові можна подарувати різні приналежності для офісу або красиві фоторамки.

  Підійдуть будь-які предмети декору, які прикрасять інтер’єр. Візитниці, ручки, аксесуари для авто і телефонів можуть виступати варіантами презентів на круглу дату.

  Подарунок не повинен бути дорогим – це знак уваги і не більше того. Не варто дарувати надто особистих речей.

 • Бюджетний презент. При нестачі фінансових коштів можна підібрати цілком гідний подарунок, який обрадує іменинника. Однак такий подарунок також варто дарувати чоловікам, які не мають з вами багато спільного.

  Оригінальна попільничка і запальничка, дорогі сигари, статуетки та різні композиції є універсальними презентами.

  Підбирати навіть бюджетний варіант презенту необхідно виходячи із захоплень іменинника. Не варто дарувати різні дрібнички, які згодом не знадобляться імениннику.

 • Корисний подарунок. У тому випадку, якщо ви знаєте іменинника і бажаєте зробити йому практичний подарунок, варто звернути увагу на його інтереси. Можливо, ювіляр має хобі і це спростить вибір презенту. Якщо ж хобі немає, то слід керуватися основними інтересами.

  Сімейному чоловікові, який любить активний відпочинок, можна подарувати різні приналежності для походів і відпочинку на природі. Чоловік, який палить, буде радий різним сучасним аксесуарів для паління, а винолюб – міні-бару.

  Для бізнесмена послужить відмінним презентом ретро-телефон, який відмінно прикрасить його кабінет. Бізнесменам можна подарувати візитницю, шкіряну папку або портфель.

 • Шикарний подарунок. Якщо ви близька і рідна людина, на подарунок необхідно витратитися. Подарунок повинен виражати всі почуття і емоції, які ви відчуваєте до іменинника. Відмінним подарунком будуть картини з каменю або портрет.

  Подарунок чоловікові на день народження 50 років на відео:

  Якщо чоловік любить грати, можна подарувати шахи чи нарди. Зараз існує великий вибір настільних ігор, але в даному випадку необхідно бути впевненим, що обраний презент зацікавить іменинника.

  Якщо чоловік любить читати, подаруйте йому електронну книгу. Колекціонери будуть раді будь-яких предметів антикваріату. В залежності від інтересів чоловіка можна піднести сувенірна зброя або глобус.

  Вибираючи презент, варто спиратися на захоплення і хобі чоловіка, а не свої бажання.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Робимо оригінальний подарунок на ювілей чоловіка

Подарунок чоловікові на день народження, 50 років: оригінальний, на ювілей Який оригінальний подарунок на 50 років чоловікові здатний здивувати і порадувати чоловіка. Перед їх вибором варто переконатися, що іменинник має належним почуттям гумору.

Відмінним презентом може виступити дружній шарж. Такий презент можна замовити у художника, як і портрет.

Дуже цікавим подарунком може стати домашня пивоварня та всі необхідні інгредієнти для приготування напою. Якщо ви бажаєте підкреслити статусність чоловіки, замовте іменну медаль! Непоганим подарунком є путівка в подорож або невелике пригода.

Напевно, самим несподіваним подарунком стане ділянку на Місяці або Марсі.

Всім чоловікам необхідно увагу і визнання. На ювілей кожен чоловік потребує розуміння і турботи. Подарунок повинен виражати всі почуття і емоції, показавши значимість іменинника. Особливо увагу слід приділити врученню презенту.